Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – pytania początkującego


remekb
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję uprzejmie za pomoc, aczkolwiek interesuje mnie pakiet start+ z dekoderem, który bardzo mi przypasował, czyli Mediabox+, naprawdę świetnie wygląda, a syn uparł się na jakiś moduł że sportem. 

Pytanie czy dekoder jak i moduł są na własność? 

Czy można wziąć moduł że samym sportem? 

Edytowane przez Babel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem forum i spotkałem się z opinią, że najlepiej wziąć najniższy pakiet start i dopiero później dobierać opcje dodatkowe przez konsultanta. Czy da się dobrać wszystko, co ma pakiet superpremium 4k (wszystkie opcje, dostęp do nc go i resztą) łącznie z multiroomem i dekoderem ultrabox? Czy wyjdzie to taniej, niż od razu wybierając superpremium 4k? Czy kupując na allegro dekoder "mydelniczkę" za niecałą stówę z dekoderem na własność na czas nieokreślony dobieram na takich samych zasadach, jak w abonamencie start+ (na poziomie aktualnego, a nie nowego klienta)? Dziękuję za odpowiedzi.

Edytowane przez nkardo
Sprecyzowałem od razu po wpisie.
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multiroom dobierze w czasie umowy,  ale za dość drogą aktywację, to raz, a 2 z pakietu Stsrt nie zrobi odpowiednika Superpremium 4k, bo może dopełnienie wziąć tylko co najwyżej do Comfort.  Tylko pozostaną opcje dodatkowe do dobrania i najtaniej wyjdzie wziąć je w opcji  w/w.

Edytowane przez ircios
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, PawelTSW napisał:

@irciosprzejście na superpremium 4k to 119,99 miesięcznie do końca umowy (bez MP) 

Plus 10 miesięcznie za dekoder 4k? Dla nowych jest superpremium 4k za 139 pln z mistrzowską piłką, na której mi nie zależy. Zawsze 2 dychy w kieszeni. Fox play, canal plus telewizja przez internet i 100h nc+ go też są wliczone w te 119.99? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

 

Dziękuję za odpowiedzi. Jeszcze jedno mnie nurtuje. Dzwoniłem na infolinię i nie ma opcji własnego dekodera przy multiroomie. Na forach polecana jest mydelniczka zamiast wifiiboxa. Czy mogę kupić zestaw startowy canal+z "mydelniczką" na allegro i po prostu przełożyć do niego kartę z wifiboxa z multiroomu, czy jest ona przypisana do dekodera i nieistotne jest, że mam inny dekoder od canal+? Kontynuując temat, jeśli się da, to czy w przypadku dorwania ultraboxa w jakimś lombardzie uda się mieć 2 ultraboxy? Znalazłem jedną starą nieaktualną ofertę z allegro, olx blokuje oferty ultraboxów i może uda się zdobyć. Przeczesałem google i była osoba mająca 2 ultraboxy w multiroomie, ale jak to zrobiła nie wiem. Odrzucają mnie ewentualne problemy z wifiboxem przy multiroomie :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, nkardo napisał:
  Pokaż ukrytą zawartość

 

Dziękuję za odpowiedzi. Jeszcze jedno mnie nurtuje. Dzwoniłem na infolinię i nie ma opcji własnego dekodera przy multiroomie. Na forach polecana jest mydelniczka zamiast wifiiboxa. Czy mogę kupić zestaw startowy canal+z "mydelniczką" na allegro i po prostu przełożyć do niego kartę z wifiboxa z multiroomu, czy jest ona przypisana do dekodera i nieistotne jest, że mam inny dekoder od canal+? Kontynuując temat, jeśli się da, to czy w przypadku dorwania ultraboxa w jakimś lombardzie uda się mieć 2 ultraboxy? Znalazłem jedną starą nieaktualną ofertę z allegro, olx blokuje oferty ultraboxów i może uda się zdobyć. Przeczesałem google i była osoba mająca 2 ultraboxy w multiroomie, ale jak to zrobiła nie wiem. Odrzucają mnie ewentualne problemy z wifiboxem przy multiroomie :/ 

Po co jakieś kombinacje z zakupem mydelniczki jak tą można dobrać do multiroom w punkcie sprzedaży.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. Więc czy jakimś cudem jest możliwość umowy z dwoma ultraboxami, nawet za dodatkową opłatą, czy można pomarzyć? Biorąc pod uwagę superpremium 4k. Czy mając do wyboru klienta na 140 złotych miesięcznie plus 10 za multiroom plus 10 za drugi ultrabox na 2 lata lub nie mieć klienta wcale, jest szansa to ugrać? 

2 minuty temu, Pawel napisał:

Po co jakieś kombinacje z zakupem mydelniczki jak tą można dobrać do multiroom w punkcie sprzedaży.

Nie chcę postawić nogi w salonie. Mam starszych rodziców i ze względu na covid rezygnuję ze spraw wymagających stawienia się osobiście, a które mogę załatwić na odległość, a przez stronę canal plus jest tylko wifibox w multiroomie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...