Skocz do zawartości

Telefoniada


Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

''Telefoniada'' był to emitowany co niedzielę w latach 1990-1998 teleturniej na żywo emitowany w TVP Katowice który prowadził Bolesław Cader (obecnie redaktor sportowy w TVP Katowice) a wraz z nim program współprowadzili Michał Cader (syn Bolesława, również redaktor sportowy w TVP Katowice) i dziewczynka imieniem Karolinka. Program oglądał niemal cały Śląsk a mimo że do studia nagrań było 100 miejsc to ponad 1000 osób chciało się dostać do programu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś dodać, że można było wygrać wspaniałe nagrody, lokówki, radia, garnki, telewizory, miksery i innej maści wszelaki mały sprzęt który znajduję się w domu. Lubiłem bardzo oglądać ten teleturniej, jak i też inne teleturnieje nadawane przez tele3 ( tak wtedy nazywał się program obecnej TVP Katowice) min. TELE LIGA - w którym kibice kilku drużyn ze śląska w klubowych barwach odpowiadało na pytania związane z piłką nożną. Był też teleturniej 3 po 3, w którym trzy drużyny trzy osobowe złożone z uczniów szkół podstawowych z klas 3 odpowiadało na pytania. Moja klasa brała udział w tym programie, ja niestety z nimi wtedy nie pojechałem, gdyż miałem rękę w gipsie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio byłem w Czerwionce-Leszczynach i zauważyłem w ''Aktualnościach Sportowych'' TVP Katowice pana Cadera jako reportera i redaktora wydań niż jako prowadzącego. W ''Telefoniadzie'' był pewien tajemniczy sponsor który jak się okazuje już nie żyje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Ja najbardziej lubiłem w roli współprowadzącego Wojciecha Majewskiego- miał przyjemny głos, czego nie da się powiedzieć o Caderze. Wikipedia pisze, że był tam też Edward Kozak Tego nie kojarzę, natomiast Edwarda świetnie kojarzę w prywatnej telewizji Rondo, która niestety długo nie podziałała. To były czasy, łezka w oku...

Zatem- od kiedy w Telefoniadzie został tylko Cader- straciłem zapał do programu, a i program robił się coraz gorszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...