Skocz do zawartości

Czyżby rebranding nc+?


IPB
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A co na tę chwilę mają reklamowac/promować? Na prawdę, nie ma czego. Na tę chwilę zajmują się pewnie odkręcaniem tego całego zamieszania wprowadzonego przymusowymi migracjami.

Mają budować markę która na starcie już zdechła :lol: . Nie wiem czy wstrzymanie reklam było dobrym posunięciem, niby duzo kasy już w to poszło ale inwestycja jest wyraźnie nietrafiona i idzie na dno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co ukrywać, mają tam ciężki orzech do zgryzienia :) Polsat trząsł galotami dopóki nie podali ceny poszczególnych pakietów. Zamiast stworzyć konkurencje, strzelili sobie w stopę. Będą kuleć i to długo. Jak długo? Dopóki nie przestawią się na realia panujące w naszym kraju. Zmiana nazwy tu nic nie da... a ceny jak najbardziej. Można też zadać sobie pytanie: Dlaczego nie startowali do DVB-T? Mogli wystawić jeden kanał tematyczny. W sposób rażący potraktowali klientów, sięgając wielką łapą do ich kieszeni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może nc+ miało być do celowe , ale się nie udało. ciekawe czy iti dopuści do tego żeby była nazwa canal+ :) .

bo przy starcie nc+ . że marka canal+ za parę lat ma być zlikwidowana . tam sami niewiedzą ja się mają. zawalili na początku i teraz mają problem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od początku to nie wyglądało dobrze.Pracownicy kupującego zostali wyrzuceni a przeprowadzenie fuzji zlecono ludziom ktòrzy zatopili swòj poprzedni projekt.Przecież to wbrew logice. To tego to niepotrzebne wciskanie litery n do nazwy platformy. Ludzie z ITI narobili bałaganu a CANAL+ musi teraz wszystko naprawiać.

 

Powinni zmienić nazwę na Platforma CANAL+ Polska .

Pakiety zostawić takie same ale obniżyć ceny.

Zwolnić ludzi z ITI / TVN

Zrobić normalną listę z TVP 1 i 2 na początku

Ztezygnować z parowania i Conax

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w cyfrze+ to było dobre, że mogłem oglądać na każdym dekoderze, jak przełożyłem kartę i mnie interesowała tylko telewizja . a w nc+ obowiązkowo muszę brać ich dekoder i masę różnych dodatków, które na siłę wciskają, a których nie chcę . przeszedłem do nc+ tylko dlatego, że dali możliwość odbioru na własnych dekoderach . korzystając z własnych dekoderów płaci się taką samą kwotę, za dodatki (promocyjne ), które dostępne są tylko na dekoderach ADB . pewnie to nc+ też uwaliło .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od początku to nie wyglądało dobrze.Pracownicy kupującego zostali wyrzuceni a przeprowadzenie fuzji zlecono ludziom ktòrzy zatopili swòj poprzedni projekt.Przecież to wbrew logice. To tego to niepotrzebne wciskanie litery n do nazwy platformy. Ludzie z ITI narobili bałaganu a CANAL+ musi teraz wszystko naprawiać.

 

Też widzę że masz niezłe zioło od dilera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie minęły 3 miesiące od startu i już będą zmieniać nazwę? A to dobre. A jak nie wyjdzie z Canal+ to co, następna zmiana nazwy? nc+ źle się kojarzy? Przecież tak na oko 90% tych co zmigrowali płaci mniej za więcej niż w poprzedniej platformie. Ten wpis na blogu to jakieś fantazje. Promocje od lipca? Jakież to miałyby być promocje? Dla kogo? Migrujący dostają ciekawe oferty a rynek jest już tak nasycony że nowych nie będzie przybywało. Jeśli kogoś doić to tylko nowych. Jak mu zależy to niech płaci. Ile CP pozyskał nowych klientów w zeszłym roku? Kilkanaście tysięcy? Dwa satelity? Po [beep]ę? Dla kanałów francuskich? Ilu było nimi zainteresowanych w Cyfrze+? Góra 10 %. Jakaś Barca, Real Madrid TV? Przecież to nie będzie za darmo. Za History czy Sundance ludzie nie chcą płacić dodatkowo a tutaj jeszcze musieliby bawić się w zakładanie monoblocków. Monoblock twin to ~100 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polonia 1 co chwilę zmienia grafikę, wygląd loga . to w nc+ nie mogą co chwilę zmieniać nazwy jak się nie uda ? :) dwie satelity astra i hotbird nie realne.

bardziej realne by było np. hot bird i jakiś Eutelsat . bo płacenie dwóm operatorom satelitów wydaje się być nie opłacalne . CanalDigitaal jest na dwóch pozycjach satelitarnych, ale to jest jeden i ten sam operator astra .

" France 2, France 3, France 4, France 5 czy muzyczne M6 Music, M6 Music Black, M6 Music Club, Trace Urban, MCM, MCM Pop i MCM Top. " a z tym też jest dobre po co astra jak większość jest w Orange France tylko wystarczyło by dodać kodowanie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na [beep]ę wklejasz artykuł, który i tak każdy przeczyta wchodząc na forum???

Natomiast górna półka z francji przyjechała i od pewnego czasu siedzi w wawie i raczej nie chodzą oglądać Łazienek. Generalnie ucieczka do przodu ma sens bo widmo stagnacji jest potężne i może nie pomóc dodanie jednego czy drugiego kanału. No i wtedy Paweł 85 zaćpa się na śmierć jak dostanie adres tego dilera :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...