Skocz do zawartości

Czyżby rebranding nc+?


IPB
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem trochę innego zdania... Pojawiły się serwisy testowe na tp. nc+? Pojawiły... Oczywiście nie muszą one oznaczać nowości, ale bez potrzeby też pewnie nie są... Czy w APSy dawnej cyfry są "poozdabiane" logosami Canal+ (chyba że po starcie nc+ sie to zmieniło).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artykuł na poziomie rewelacji czarusia sprzed fuzji. Tu jakieś testy, tu przesunięcie Vivy na bliższy kanał. Szkoda że jeszcze o podmianie TVR na wersje HD nie wspomniał. Przecież to powiększenie oferty kanałów HD, pierwsza ważna zmiana, która zwiastuje następne :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli koncepcja z nową marką "Canal+" jest prawdziwa to z pewnością nie była ona wymyślona w momencie startu nc+. Może to być coś w rodzaju planu awaryjnego związanego z reakcją Francuzów na niepowodzenie nc+. To że nie zdjęli logosów "Canal+" z budynku czy punktów do tej pory to raczej zbieg okoliczności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi oto, że odjęli dopisek "CYFROWY".

Niedawno gdzieś czytałem, ze siedzibę przy al. gen. Sikorskiego odwiedzili "Kompani" Pana Juliena z Canal+ France...

Poczekajmy do piątku, max do poniedziałku. Wtedy będzie można wieszać psy na autorze tego wpisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko nie można powiedzieć, żeby promowali markę nc+. Tam gdzie ją powiesili/umieścili została, a np przy okazji reklam telewizyjnych czy w gazetach kurczowo trzymają się marki Canal+, nawet nie wspominając w jakiej platformie te kanały są dostępne (tak wiem dla niektórych to oczywista oczywistość). Trochę dziwne, że od tych 2 marcowych reklam gdzie ten nadąsany kolo chodził w ciemnościach za bardzo nową marką się nie chwalą :lol:

 

Byłoby to bardzo sprytne posunięcie, bo wbrew temu co mówią tutaj niektórzy bardzo doświadczeni użytkownicy - marka nc+ jest spalona i nie ma dla niej ratunku. Po tej zadymie w mediach, przymusowej migracji, relacji pojedynku anty nc+ z nc+, wspominaniu ile osób straciło stołki, liście przeprosinowym, który nic nie zmienił i ostatecznie karze UOKiK trudno powiedzieć po prostu "oj tam, oj tam".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie przeczytałam ten artykuł i nie sądze by to było takie łatwe jak ten dziennikarz to opisał ;|

Nie dość że trzeba byłoby dokonać reebrandingu wszystkich punktów, strony internetowej, to czy znowu nie byłoby za dużo problemu z przeniesieniem klientów z nc+ do "nowej" platformy?

O takich rzeczach trzeba było myśleć przed przedstawieniem oferty. Ale... poczekamy zobaczymy :) (byłoby znowu gorąco wokół tematu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo IDEA w Orange. To tylko marka (jak np Plus dla Polkomtela, Orange dla PTK Centertel). Zmiana tego nie ma żadnego wpływu na umowy (no może poza zmianą znaku graficznego w prawym górnym rogu) i grzebanie przy niej nie ma żadnego wpływu na kwestie prawne związane z C+ Cyfrowym i ITI Neovision.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawdopodobne, choć niekoniecznie tak się stanie. Marka nc+, przynajmniej w necie jest skończona, internet jest bezlitosny :). Trudno też mówić o marce nc+ bo jak na razie jest słaba, jej budowanie (jak każdej innej) to ogromny koszt. Canal+ wszyscy znają, marka mocna i między narodowa a do tego raczej lubiana. NC+ siedzi cicho z reklamą więc albo wstrzymali budowanie marki aż sprawy przycichną albo rebranding szykują.

Powiedzcie sami, jakbyście zareagowali na rebranding na c+ i nową elastyczną ofertę? Z resztą pamiętajmy że koszt optimum C+ to tylko 14zł mniej niż Platinium... także cudów nie będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś musi być na rzeczy, bo:

 

- reklam nc+ w tv nie uświadczysz (są tylko emitowane reklamy Canal+)

- do APS-ów nie są dostarczane ulotki nc+ (kto ma ten ma, komu się skończyły nie ma gdzie zamówić)

- marka nc+ się po prostu nie przyjęła.

- podobo niecały 1 mln abonentów (n i cyfra+) już opuścił nasze szeregi od 21.03. :)

 

Myślę jednak, że nc+ poszostanie - za dużo kasy już na to poszło.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś musi być na rzeczy, bo:

 

- reklam nc+ w tv nie uświadczysz (są tylko emitowane reklamy Canal+)

- do APS-ów nie są dostarczane ulotki nc+ (kto ma ten ma, komu się skończyły nie ma gdzie zamówić)

A co na tę chwilę mają reklamowac/promować? Na prawdę, nie ma czego. Na tę chwilę zajmują się pewnie odkręcaniem tego całego zamieszania wprowadzonego przymusowymi migracjami.

 

 

- marka nc+ się po prostu nie przyjęła.

- podobo niecały 1 mln abonentów (n i cyfra+) już opuścił nasze szeregi od 21.03. :)

Tyle że to akurat kwestia tego kompromitującego startu nowej platformy. Jakby się ona nie nazywała od startu, efekty byłby taki sam :D.

 

Myślę jednak, że nc+ poszostanie - za dużo kasy już na to poszło.

 

Też tak myślę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...