Skocz do zawartości

46°East - AzerSpace 1


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Antenę oczywiście trzeba troszkę skierować w dol ile stopni nie wiem dokładnie ale ważne jest skierowanie konwentera w uchwycie patrząc od przodu anteny to w kierunku wskazówek zegara. Jeśli znasz zasady jak satelity są rozmieszczone to żadnem problem jeśli nie to lepiej nie ruszaj-sygn jest bardzo silny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
A wracając do Azerspace doszły nowe rosyjskie kanały z najciekawszym dla kibica sportowego NTV niestety za nic nie łapię 11095 H z NTV Spor czy tylko ja mam problem z tą częstotliwością ?

Prawdopodobnie to słabsza wiązka. Na satclub piszą i widać po obrazkach, że to niestety prawda. Ale za to silny jest rosyjski 11124 H 27500 5/6 z kanałami min. NTV(HTB), Rossiya 1. :brawo: Może jak tak dalej pójdzie to i Rossiya 2 tam zagości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mundofoot.pl - trochę późno się pytasz zważając na to, iż tam dalej trwają w większości testy więc nie wiem, czy ten transponder dalej działa. Był aktywny 6 lipca. Ja na razie tam nie jadę, więc nie potwierdzę. Screeny należą do @Tomek22 z satclub. pl i tam radzę się udać z tym pytaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tr.9K 11.135H27.500 są następujące tv:

Al Jazeera,RBCTV,HTB(NTV),Karuzel,Euronews,Europa Plus,Pierwyj(nie wiem jaka wersja czy dla Europy czy dla WNP),BBC World News,CNN Int.,TRT AVAZ,Pjatnica,ShansonTv,Rossiya24,Fashion Tv,THT(TNT),ANS Group i ANS Ch. M. Radio.Pozdrowienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to są 3 wersje kan.Pierwyj na Hod Birdzie dla Europy(najbardziej uboga), na Express AM22 dla krajów WNP(kraje byłego ZSRR), oraz wersja dla Rosji.ANS zmienił TMB który przeszedł na tr.7K 11095H27500-niestety nie odbieram tego tr.(wiązka Central Asia).Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kolega z forum satclub raportuje poprawny odbiór 11169H 20400 na antenie mabo 115 cm w woj. Śląskim. Jedynie są problemy w godzinnach porannych, natomiast po południu jest ok. Na famaval 110 też powinien być odbiór w godzinach kiedy sygnał z tego tp jest najmocniejszy czyli od godz 18 czy 19 do północy. Zastanawiam się nad zamontowaniem anteny mabo 115.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...