Skocz do zawartości

EUROPA TYPER 2013/2014


Rekomendowane odpowiedzi

16 kolejka typowania:

Liga Mistrzów (finał - 24 maja):

Real Madryt - Atletico Madryt

Liga Europejska(finał- 14 maja):

Sevilla - Benfica Lizbona

 

Dodatkowo można typować strzelców bramek. Przy dwóch spotkaniach możecie typować jedno nazwisko, jeśli wytypowany zawodnik strzeli gola/gole otrzymacie dodatkowo 1 punkt.

 

Przypominam o możliwości typowania dokładnych wyników spotkań danej kolejki.

 

Z powodu mniejszej liczby meczów w tej kolejce, tak jak w poprzedniej, aby zwiększyć atrakcyjność punkty będą liczone podwójnie.

Typy oddajemy do środy 14 maja (godzina 20).[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nick_usuniety

Liga Mistrzów (finał - 24 maja):

Real Madryt - Atletico Madryt 1 (1:0) (Ronaldo)

Liga Europejska(finał - 14 maja):

Sevilla - Benfica Lizbona 2 (0:1)) (Lima)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki po ostatniej kolejce typowania:

f15csq.png

pozostałe miejsca: 21. Krzysiek_ -30, 22, Dawid6237 - 26, 23. Ragi - 15, 23. andrzej1975 - 15, 25. tetrachion - 10, 26. IREK123 - 9, 27. neuron - 7, 28. Łukaszs11 - 6, 29. Sam E250 - 4, 30. odrodzony - 3

 

Wszelkie błędy proszę zgłaszać na PW. W finałach brałem pod uwagę wyniki regulaminowych 90 minut gry, podobnie było ze strzelcami bramek.

 

Gratuluję zwycięzcom typowania i dziękuję wszystkim uczestnikom za udział w zabawie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla zwycięzców @lukas_k i @jakubl7545, podziękowania dla prowadzącego @ezequiel93 za rzetelne poprowadzenie typowania, Mi niewiele brakło, ale 3 miejsce cieszy, szkoda, że zmieniłem swój pierwotny typ, bo moja pierwsza myśl była taka, że Sevilla i Benfica nie strzelą bramki i sytuacja rozstrzygnie się w rzutach karnych, później jednak rozsądek przeważył i postawiłem na "złego konia" czyli na Benficę. Szkoda bo mógłbym w tym przypadku powalczyć o zwycięstwo.

oby do następnej edycji typowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawa przede wszystkim dla prowadzącego typowanie @ezequiel93 i gratulacje, gdyż tak obiektywnie patrząc to obronił on tytuł wywalczony rok temu w tym typowaniu. Brawa również dla wygranych w tym sezonie czyli @lukas_k i @jakubl7545, mi tym razem zabrakło bardzo niewiele do podium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...