Skocz do zawartości

Dexter


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tworzę nowy wątek,bo nie ma gdzie porozmawiać o tym serialu. Gorsze produkcje jak np M jak miłość mają swoje wątki to Dexter też może mieć.

 

Załapałem się na początek 7 sezonu na CANAL+ i obejrzałem cały. Serial mnie zainteresował,wciągnął. Zdziwiło mnie że te odcinki są słabo oceniane.

 

Od niedawna oglądam od początku i nie ma porównania do obecnych odcinków. Sezon 1 i 2 zasługuje na ocenę 10/10. Tak mnie wciągneło że oglądam nałogowo po kilka odcinków na dzień.Teraz jestem na początku 3 sezonu i mam jeszcze sporo do obejrzenia. Straszna frajda znaleść nowy ( w sumie stary ) serial żeby okazał się na tyle dobry aby położyć go na jadnej pòłce obok Lost, Prison Break czy Dr. House.

 

Już niedługo finałowy 8 sezon.Jakiego zakończenia tej historii oczekujecie ? Co się Wam podoba a co irutuje w tej produkcji ? Zapraszam do dyskusji .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją przygodę z "Dexterem" zacząłem w 2007 roku. Przyznam, że z początku byłem właśnie wielkim zapaleńcem Prison Break czy Lost. Kiedyś znajomy mi powiedział, abym pooglądał sobie Dextera i tak to trwa do dziś. Śmiem twierdzić, że to jest produkcja, która nie psuje się z sezonu na sezon tak jak Skazany na śmierć czy Zagubieni. Owszem trafiają się sezony słabsze, ale serial pomimo upływu lat jest według mnie świetny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Jak Wam się podobało zakończenie serialu? Ja jestem zawiedziony.Mogli to rozegrać na wiele innych sposobòw ale i tak w sumie wyszedł dexterowski dramat.

 

Cały 8 sezon robiony na siłę.Słabe dialogi, oderwanie od mrocznego klimatu serialu,beznadziejne niepotrzrebne wątki poboczne,brak świetnej do tej pory muzyki i ciągłe policzkowanie widza przez scenarzystów.

Jak mogli tak wykastrować głównego bohatera?.Serial zawsze był naciągany ale miał swój niepowtarzalny klimat.W ostatnim sezonie aż raziły niektòre rozwiązania. Przesadzili i to bardzo.Czekałem na to,do czego zmierzał sezon 2 oraz częściowo 7 ale niestety scenarzyści poszli inną drogą a szkoda.

 

Generalnie polecam serial osobą,które go nie widziały.Od początku strasznie wciąga.Najlepsze sezony to 1 ,2 oraz 4. Potem 5 ,6 , 3 , i na końcu 7 i 8 ze względu na zmarnowany potencjał.

 

Koniec Dextera,trzeba oglądać coś nowego.Chyba wybiorę Breaking Bad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 6 lat później...

9. sezon serialu Dexter liczyć będzie 10 odcinków. Ekipa wchodzi na plan w lutym 2021.

Cytat

Aktualna koncepcja ma związek z czasem, który upłynął. Akcja toczyć będzie współcześnie, po tylu latach, ile naprawdę minęło od finału ósmego sezonu. Istotne jest też to, że nad sezonem pracuje zespół kreatywny, który odpowiadał za pierwsze serie. Wrócił Clyde Phillips, czyli showrunner czterech pierwszych sezonów. Marcos Siega zaś jest jednym z reżyserów i zapowiedział, że nakręcimy serial jak dziesięciogodzinny film.

To wszystko zasługa scenariusza i odpowiedniego czasu. Zawsze czułem, że kiedyś nadejdzie właściwy moment. I właśnie teraz nastał. Jestem podekscytowany. Byłem już nawet odwiedzić plan zdjęciowy. To się dzieję naprawdę -Michael C Hall

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...