Skocz do zawartości

Nowy reg. neostrady tp i zwiekszenie prędkości transmisji.


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli to prawda to powiem tylko tyle: Telekompromitacja nic dodać nic ująć. Ja dzwoniłem dwa razy na ta ich błękitną linie z tym samym pytaniem i za każdym razem padła inna odpowiedź. jednym słowem pracują tam niekompetentni ludzie :evil:

Jeżeli chcesz zgłaszać jakąś awarie Neo to nie dzwoni się na błękitną linie tylko na infolinie Neo. I tam większość osób ma o tym pojęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ich nic nie uratuje, bo ich limity po prostu niszczą wszystko. założę się, że jak zwiększą przepustowosć to zapomną o limitach i wszyscy "szczęśliwcy" będą szybciej się swojego limitu pozbywać i będą wykupywać karty-zdrapki.

swego czasu mialem dla siebie 6mbit download i 6mbit upload od innego dostawcy. Dochodzlo do tego, że limit typu 25GB miesięcznie potrafilem opróżnic w ciągu 24h. Gdybym mial taką neo to bym tylko skomlał.

Wszystkim radzę omijać ten szit z daleka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Tylko 30 tys. klientów zrezygnowało z usługi neostrada tp od 15 stycznia do 14 lutego. W tym samym czasie Telekomunikacja Polska pozyskała 60 tys. nowych klientów neostrady.

 

Z okazji zmiany regulaminu od 15 stycznia do 14 lutego zrezygnowało łącznie ponad 30 tys. klientów. W tym czasie pozyskaliśmy 60 tys. nowych klientów - powiedział agencji ISB Jacek Kalinowski, rzecznik Grupy TP. Jest to więc znacznie mniejsza liczba, niż wcześniej przypuszczano (mówiło się nawet o 170 tysiącach).

więcej >>

źr. Interia.pl

Czyli nie jest tak źle z neostradą ale ile w tym prawdy to jeden pan Bóg wie. Ja miałem rezygnować ale jak się dowiedziałem, że w Multimediapolska bezprzewodowy dostęp do neta (radiówka) o szybkości 128 kB/s (szybciej się nie da) kosztuje 45 zł miesięcznie to mi się plaskać chciało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

mam pytanie czy do was też dzwonią z TP iz informacja, że od kwietnia zwiększają prędkość internetu do 1 mega :?::?: Do mnie dziś rano dzwonili. Najpierw sie pytali czy ma kompa i chce net ale ja mówię , że mam neta wtedy babka mówi, że od 2 kwietnia zwiększą mi neta do 1 mega bez dodatkowych kosztów. Acha i jeszcze sie pytała czy jestem zadowolony z ich usług. No jasne :wink::wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dobra ja mam takie małe pytanko: mam Neostradę w na okres oznaczony i nie mogę zrezygnowac z tego (no moge ale kara za zerwanie jest). I chciałbym na abonament Dialogu przejść. I tu pytanie: Czy Telekomunikacja doliczy mi tą kwotę "utrzymaniową" 30 kilka złotych ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli abonament w dialogu chcesz, a Dialog nie oferuje swoich usług na łączach TP to niesety zostanie naliczona Ci opłata w wysokości 36 z groszami. Jeśli chcesz zmienić operatora telefonii stacjonarnej musisz wybrać Tele2, w takim wypadku nie ma oplaty z tytułu utrzymania łącza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...