Skocz do zawartości

Nowy reg. neostrady tp i zwiekszenie prędkości transmisji.


Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj dostałem list z TP w którym zawarta jest informacja o tym, że od 15 lutego 2007 obowiązywać będzie zmieniony Regulamin i Cennik usługi neostrada tp. Oczywiście wprost nie piszą co tak naprawdę się zmieniło, a ja za diabła nie mogę tego znaleźć na ich stronach. Mam opcję 512 na 2 lata (promocja 33 zł/mies), boję się że wprowadzili jakieś dodatkowe opłaty albo cofnęli promocje czy coś takiego. Czy ktoś wie jakie są zmiany w regulaminie i cenniku ?? Dzwoniłem na tzw. błękitna linie ale oni powiedzieli, że nic się nie zmienia to ja się pytam po jakiego grzyba mi przysłali to pismo. Po czym się rozłączyłem. Kolega mi mówił, ze to ma związek z tym, ze teraz neostrada będzie bez telefonu. Ale ja dalej nic nie rozumiem co innego piszą a co innego mówią.

tp_small.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy kto dostał ten list może wypowiedzieć umowę o neostradę bez kary. Tak jak pisze w piśmie. Nieważna jaka promocja.

 

aha no i jeszcze jedno: zgodnie z nowo-obowiązującymi przepisami TP musi świadczyć usługę Neostrada TP rozłącznie z abonamentem za telefon. Czyli oznacza to, że możecie wypowiedzieć umowę o telefon, ale nie musicie wypowiadać umowy o neostradę. Czyli możecie korzystać z neo bez płacenia abonamentu za telefon. Czyli nastała długo oczekiwana rewolucja!!!

Teraz każdy może zrezygnować z płacenia abonamentu za telefon TP i może tylko koszystać z neo

każdy może ściągnącSkype , kupić numer w polskiej strefie numeracyjnej za 120 zł i móc odbierać rozmowy na telefonie USB :) i dzwonić za friko do innych użytkowników lub 8 gr za minutę w Polsce na stacjonarne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś czy wszyscy użytkownicy NEOSTRADY dostaną takie pismo?Bo chciałem zrezygnować a został mi jeszcze rok umowy.
Ja wlasnie tak robie jutro wysylam polecony do TP. Tylko dowiedz sie czy masz inne mozliwosci niz TP korzystania z internetu. Ja biore Netie na laczu TP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra informacja dla użytkowników usługi szerokopasmowego dostępu do Internetu Neostrada w Telekomunikacji Polskiej. W styczniu, w wybranych opcjach, zwiększone zostaną prędkości transmisji danych.

Prędkość Neostrady tp w opcjach 128, 256, 320 oraz 640 zostanie zwiększona do 1 Mbps (1024 kbps), opcja 1024 do 2 Mbps (2048 kbps), a opcja 2048 do 6 Mbps (6144 kbps). Zmiana prędkości zostanie dokonana bezpłatnie.

 

Zmiana prędkości dokonywana będzie między 8 stycznia a 8 kwietnia 2007 roku. Promocyjne zwiększenie prędkości transmisji obejmować będzie użytkowników Neostrady, którzy na dzień 7 stycznia 2007 roku są abonentami na podstawie umów zawartych na czas określony - zwiększona prędkość będzie obowiązywała do końca trwania umowy.

 

Akcja promocyjna nie obejmuje abonentów usługi neostrada plus, multipakiet tp, klientów programu „Edukacja z Internetem”, promocji „neostrada tp na godziny” oraz klientów, którzy podpiszą umowę na świadczenie usługi Neostrada po 7 stycznia 2007 roku.

źr.telefon.gsm.pl

Co o tym sadzicie. tu proponują rozwiązać umowę ty zwiększają prędkość można się totalnie pogubić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Właśnie, ale się porobiło. Nawet dziś dzwoniłem godzinę temu do TPSA, czy mogę rozwiazać umowę, a mam ją do kwietnia 2008. Pani powiedziała, że tak, a nic nie mówiła o tej promocji. Jeśli to prawda to zostaję do końca umowy, bo rozumiem, że mi przyładują te 1024 kbps.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra informacja dla użytkowników usługi szerokopasmowego dostępu do Internetu Neostrada w Telekomunikacji Polskiej. W styczniu, w wybranych opcjach, zwiększone zostaną prędkości transmisji danych.

Prędkość Neostrady tp w opcjach 128, 256, 320 oraz 640 zostanie zwiększona do 1 Mbps (1024 kbps), opcja 1024 do 2 Mbps (2048 kbps), a opcja 2048 do 6 Mbps (6144 kbps). Zmiana prędkości zostanie dokonana bezpłatnie.

 

Zmiana prędkości dokonywana będzie między 8 stycznia a 8 kwietnia 2007 roku. Promocyjne zwiększenie prędkości transmisji obejmować będzie użytkowników Neostrady, którzy na dzień 7 stycznia 2007 roku są abonentami na podstawie umów zawartych na czas określony - zwiększona prędkość będzie obowiązywała do końca trwania umowy.

 

Akcja promocyjna nie obejmuje abonentów usługi neostrada plus, multipakiet tp, klientów programu „Edukacja z Internetem”, promocji „neostrada tp na godziny” oraz klientów, którzy podpiszą umowę na świadczenie usługi Neostrada po 7 stycznia 2007 roku.

źr.telefon.gsm.pl

Co o tym sadzicie. tu proponują rozwiązać umowę ty zwiększają prędkość można się totalnie pogubić.

Sory moze za głupie pytanie ale co z opcją 512? :? Zapomnieli tu umieścić czy nic nie zwiększą? :?::?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

ehh nio i fajnio tylko dlaczego kablówki nie podkreca neta:( u mnie buduja swiatłowda po h.... skoro vectra 1 megaq oferuje w kablu a oni w dolsacie światłowdy wymyslili:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...