Skocz do zawartości

IplaMIX, Filmbox live - kilka pytań


Tomacio12
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jestem nowym abonentem CP i wykupiłem sobie ten ich najlepszy pakiet zawierający wszystko co się da... No i mam kilka pytań w związku z tymi dodatkami internetowymi. Jak iplemix w dekoderze ogarniam i normalnie działa to dalej już się plączę. Zalogowałem się na stronie ipli jako abonent CP i mam tam tylko wykupiony filmbox live, a iplemix muszę wykupić... Dlaczego? Przecież podobno mam już to... Do tego, czy te treści z filmboxa mogę jakoś oglądać na tablecie/smartphonie, a może nawet dekoderze? Pobrałem sobie aplikację ipli na ipada, ale nie mogę się do niej zalogować z konta CP... Trochę pokręciłem, ale proszę po prostu o wyjaśnienie ogólnie całokształtu związanego z tymi dodatkami.

 

Aktualizacja:

Pobrałem aplikację ipli na lapka... Zalogowałem się z konta CP i próbuję obejrzeć sobie losowy film, który jest w ipla mix dostępny z poziomu icok. To pojawia się w aplikacji okienko płatności... 20 zł za miesiąc, dziękuję CP :) Fajna ta rozrywka...

 

Czy po podpisaniu umowy, gdzie wniosek złożyłem przez internet, a kurier przyjechał do mnie osobiście, mogę zerwać umowę bez naliczenia kar umownych? Już naprawdę wolę droższe, a stabilne i przewidywalne nc+...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iplemix miałem od razu w pakiecie. Do tego jak byk pisze w icok, że mam wykupiony ten pakiet do czerwca 2014. Tak samo jest z filmbox live. Postępowałem tak jak było w tej instrukcji... Jednak po kliknięciu na jakikolwiek film wyskakuje mi:

"Materiał płatny

Dostęp do materiału jest płatny. Wybierz formę płatności."

 

Tak więc o co chodzi? :)

 

Umowa podpisana w piątek - 14.06.2013

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Iplemix miałem od razu w pakiecie. Do tego jak byk pisze w icok, że mam wykupiony ten pakiet do czerwca 2014. Tak samo jest z filmbox live. Postępowałem tak jak było w tej instrukcji... Jednak po kliknięciu na jakikolwiek film wyskakuje mi:

"Materiał płatny

Dostęp do materiału jest płatny. Wybierz formę płatności."

 

Tak więc o co chodzi? :)

Prawdopodobnie chodzi o to, że większość filmów w IPLI nie należy do pakietu IPLA Mix. Te które należą, a jest ich tylko 30, można znaleźć na tej stronie:http://www.ipla.tv/pakiet/MIX#opis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

witam

chciałbym kupić dekoder Polsatu hd7000 z pakietem ipla, koszt to bedzie 49,90+5(czynsz za dekoder)+19,90 pakiet ipla. mam pytanie czy na dekoderze bedę odbierał te wszystkie filmy, seriale , sport jak na kompie czy tylko bezpłatne a po drugie żeby oglądać iple na dekoderze tez trzeba się jakoś logować czy wystarczy zwykłe połączenie z internetem

z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

to jest kuźwa przegięcie....zmieniałem ojcu pakiet z familijny HD na familijny max HD ( czyli droższy od obecnego) dostałem 9 miesięcy za 39,90 a potem 49,90 MR za 10 zł , w trakcie rozmowy z konsulem posiłkowałem się stroną CP , dzisiaj chciałem się zalogować się na ipli ale ciągle wyskakiwało że muszę wykupić dostęp a na stronie jak wół widnieje przy FMaxHD że pakiet ipla mix w cenie. Zadzwoniłem do konsula a on stwierdził że nie mam aktywnej ipli bo o nią nie poprosiłem w trakcie rozmowy gdy zmieniałem abo na wyższy. Nie prosiłem też o :

POLSAT

POLSAT HD

TV 4

TVN

TVP 1

TVP 1 HD

TVP 2

TVP 2 HD

TVP HD

TVN HD

POLSAT 2

POLSAT Film

POLSAT Romans

TVN 7 HD

TVN 7

ATM Rozrywka

TCM

TV 6

POLSAT Biznes

Religia.tv

TTV

VIVA Polska

TVP Rozrywka

TVP Historia

TVP Regionalna

AXN

AXN HD

Comedy Central

FOX

FOX HD

POLSAT Sport

POLSAT Sport News

POLSAT Sport Extra

Eurosport

Jim Jam Polsat

Disney XD

Cartoon Network

Disney Channel

Disney Junior

Nickelodeon HD

Discovery Channel

Discovery Turbo Xtra

Discovery Science

TLC

TLC HD

Animal Planet

Travel Channel

HISTORY

HISTORY HD

National Geographic Channel

Nat Geo Wild

Nat Geo Wild HD

POLSAT Food

CI POLSAT

POLSAT Cafe

POLSAT Play

CBS Reality

CBS Drama

LOVE

TVN Turbo

TVN Style

Superstacja

TVP Info

POLSAT News

TVN 24

TVN Meteo

TVN CNBC

TV Republika

ID

Kino Polska

TVP Seriale

POLSAT Viasat History

POLSAT Viasat Explorer

POLSAT Viasat Nature

BBC Entertainment

BBC Knowledge

BBC Lifestyle

BBC CBeebies

Da Vinci Learning

E! Entertainment a te kanały mam ?????

a ipli nie ma możliwości włączyć w cenie.......

pierwszy raz w życiu spotkałem się z tym ze wykupując pakiet osobno muszę prosić o zawartość pakietu nie o opcję ale o podstawową zawartość pakietu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ipla Mix nie jest składnikiem pakietu Familijnego MAX HD. Ipla Mix to dodatkowa usługa uruchamiana w wybranych ofertach bezpłatnie na okres promocyjny, potem płatna według cennika.

 

proponuję zajrzeć na stronkę CP i wybrać pakiet familijny max hd i przeczytać co jest napisane po prawej stronie :read:

PS. bronienie swoich za wszelką cenę jest żenujące........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie twierdzę że nie ale w rozmowie konsul nic nie powiedział że oferty są inne niż na stronie a ja na "mykach" polsatowskich się nie znam.....twierdze że zostałem oszukany bo w trakcie rozmowy telefonicznej informowałem go że jestem na stronie CP i prosiłem o pakiet widniejący na stronie jako familijny max hd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam się oszukałeś nie czytając umowy i nie słuchając konsultanta ani nie zapoznając się ze składem pakietów. Nawet na stronie, na której byłeś nie ma informacji, że Pakiet Ipla Mix jest składnikiem pakietu Familijnego Max HD tylko pakietem dodatkowym uruchamianym na życzenie zamawiającego. Oferta na stronie internetowej jest tylko dla tzw. nowych klientów (i tam też po okresie promocyjnym jest pełna płatność tak gwoli ścisłości). Oferta dla obecnych klientów, chcących kontynuować dotychczasową umowę są inne (i te warunki Ci konsultant przedstawił).

PS. Następnym razem trochę milej proszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam się oszukałeś nie czytając umowy i nie słuchając konsultanta ani nie zapoznając się ze składem pakietów. Nawet na stronie, na której byłeś nie ma informacji, że Pakiet Ipla Mix jest składnikiem pakietu Familijnego Max HD tylko pakietem dodatkowym uruchamianym na życzenie zamawiającego. Oferta na stronie internetowej jest tylko dla tzw. nowych klientów (i tam też po okresie promocyjnym jest pełna płatność tak gwoli ścisłości). Oferta dla obecnych klientów, chcących kontynuować dotychczasową umowę są inne (i te warunki Ci konsultant przedstawił).

PS. Następnym razem trochę milej proszę

 

bober1:i będzie nieuznana, ttrudno, ale tak to jest jak ludzie nie słuchają, nie czytają i nie myślą

 

no Panowie......niestety ale bardzo was zmartwię.....reklamacja rozpatrzona pozytywnie ipla mix włączona.....trochę szacunku do innych , nie jestem małolatem który nie wie co mówi i o czym mówi - to taka rada na przyszłość, wszystkich rozumów nikt nie pozjadał:)

bober1 - słuchaj i czytaj i....zacznij myśleć.... :D

 

tak mnie "rąbaliście"....a może tak słowo na "m".......miałeś rację.....bo na przepraszam nie liczę.............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie IplaMIX, Filmbox live i inne podobne wynalazki, to takie dziwolągi. Z dopiskiem w wersji papierowej "już dziś to, co możesz zobaczyć jutro" Takie wypaczenie telewizji.

 

święta racja z tym wypaczeniem tv , ale jak jestem poza domem to zawsze coś tam sobie pooglądam, tak żeby nie wypaść z obiegu..... :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...