Skocz do zawartości

Przejście z full opcji na najniższy pakiet


Monisia
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego, gdy kończy się umowa i chcę ją aneksować z pakietu, w którym miałam wszystkie C+ i wszytskie HBO, oczywiście w HD za 99 zł. oraz odatkowo Multiroom (10 zł.) i podwójną kartę (10 zł)., czyli razem 119 zł. na najniższy pakiet Comfort+ z pozostawieniem podwójnej karty Cameleon to oni przez telefon odpowiadają mi, że nie ma takiej możliwości.

Dlaczego ?

To oznacza, że ta umowa jak się skońćzy (oczywiście jest już wypowiedziana) to muszę podpisac nową umowę na mniej korzystniejszych warunkach oraz zapłacić raz jeszcze opłatę aktywacyjną. To przecież dla mnie jest bez sensu, bo muszę oddać obecnie dzierżawiony dekoder a wykupić inny (gorszy) i ze sporą stratą finansową.

Czy ktoś może poradzić, jak ich podejść aby się zgodzili ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego, gdy kończy się umowa i chcę ją aneksować z pakietu, w którym miałam wszystkie C+ i wszytskie HBO, oczywiście w HD za 99 zł. oraz odatkowo Multiroom (10 zł.) i podwójną kartę (10 zł)., czyli razem 119 zł. na najniższy pakiet Comfort+ z pozostawieniem podwójnej karty Cameleon to oni przez telefon odpowiadają mi, że nie ma takiej możliwości.

Dlaczego ?

To oznacza, że ta umowa jak się skońćzy (oczywiście jest już wypowiedziana) to muszę podpisac nową umowę na mniej korzystniejszych warunkach oraz zapłacić raz jeszcze opłatę aktywacyjną. To przecież dla mnie jest bez sensu, bo muszę oddać obecnie dzierżawiony dekoder a wykupić inny (gorszy) i ze sporą stratą finansową.

Czy ktoś może poradzić, jak ich podejść aby się zgodzili ?

 

Jesteś kobietą - dlatego proponuje ci dzwonic do kobiet i przekonywać ze ci jest potrzebny jest taki pakiet a nie taki. Negocjuj użyj broni - Argumentów, szantażu, kłamstw ( z tego musisz się wyspowiadac) - masz wiele możliwości. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie miałaś złożonego wypowiedzenia to nic byś nie dostała sensownego. Ale teraz sytuacja się zmieniła i na pewno coś ugrasz.A czy będziesz do nich dzwonić czy poczekasz na telefon od nich to już zależy od Ciebie, są dwie wersje na tym forum jedni piszą że lepiej nie dzwonić samemu, a inni że to nie ma znaczenia czy się do nich dzwoni, czy oni dzwonią (ja należę do tej drugiej grupy :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...