Skocz do zawartości

Hallo TV


pavl6
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przejrzałem program i tak w dzień będą puszczać serial ,,Dzień dobry skarbie" (fani dubbingu chyba przestaną go lubić jak to obejrzą) program taneczny ,,Kuka Dance" telezakupy z bielizną erotyczną ,,Dessous Show" i trochę klipów z paniami w bikini.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kanale jest od południa komunikat w języku polskim że szukają chętnych osób do wzięcia udziału w ich programach, opłacają koszt dojazdu. Na ich stronie internetowej jest następujący komunikat

W Czasie od 5:50 do 18:55

Pokazywane będą pogramy rozrywkowe, Głównymi tematami będą seksowny, nowoczesny styl życia (Seriale), życie społeczne, loterie oraz telezakupy.

W ramach tych programów można również aktywnie uczestniczyć jako widz. Otóż programy rozrywkowe można odbierać nie szyfrowane i za darmo!

 

W czasie od 19:25 do 5:50

Prezentujemy pełny program filmów erotycznych, który spełni wysokie oczekiwania dorosłych.

Cały program erotyczny jest szyfrowany. Aby udostępnić go, trzeba mieć przynajmniej 18lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie cały czas FTA, ale według informacji na stronie dostawcy wystarczy jednorazowa opłata za kartę, więc będzie to tak zwane FTV (free to view)

 

2013_06_03_21_40_52_Stacja_Hallo_TV_Hallo_TV.png

 

Przy tej cenie wydaje się to dość atrakcyjne, zależy tylko od tego jak długo będzie ten kanał nadawał, czy nie zwiną się po kilku miesiącach nadawania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25,70euro? W sumie niedrogo, jeżeli ma to być jednorazowa opłata. Tylko wolałbym, żeby można było płacić w złotówkach. Trzeba będzie obczaić, jaka będzie zawartość programowa i się zastanowić nad kupnem. A tak poza tym, to spodziewałem się, że to będzie coś w rodzaju euroticTV. Sądzę, że tam może być dużo powtórek. W końcu ile oni dadzą radę nakręcić odcinków tego "Dzień dobry skarbie"?

 

btw. obejrzałem zdjęcia z tego "Dzień dobry skarbie" i coś mi się wydaje, że to będzie coś w rodzaju "Trudnych spraw" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdzie nie doczytałem czy ta nocna część kodowana będzie tłumaczona z lektorem ?

Na kilku klipach "nocnych" jest dubbing, wraz z efektami dźwiękowymi (achy i ochy :wink: ). Lektora tam nigdzie nie znalazłem. Niemcy zresztą nie znają lektora, wszędzie mają dubbing, oprócz dokumentalnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ta stacja będzie dostępna na nc+? Ostatnio jestem chory więc siedzę całymi dniami na kanapie, pod kołdrą oglądając TV więc jakiś kanał z rozrywkowym pasmem popołudniowym by mi się przydał bo zaciekawiło mnie (co jest dziwne, bo mało rzeczy w TV mi pasuje).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...