Jump to content
pavl6

Hallo TV

Recommended Posts

Na satelicie ASTRA 1L (19,2°E) na transponderze austriackiej telewizji ORF o częstotliwości 12,692 GHz, pol. H, SR: 22000, FEC: 5/6 pojawiła się plansza testowa identyfikująca się pod trzema nazwami. Jedną z nich jest Hallo TV Polish. Ścieżka dźwiękowa jest jednak oznaczona jako niemiecka.

źródło: https://satkurier.pl/news/85702/hall ... 19-2e.html

Co o tym myślicie? Przejrzałem trochę internet i najprawdopodobniej będzie to jakiś kanał niemiecki, ale zastanawiające jest to, że w nazwie jest też "Polish".

Swoją drogą fajny pomysł, żeby zamiast pisku była muzyka.

Pewnie będzie to jakiś erotyczny planszowy.

W związku z tym podejrzewam, że

"Polish"

należy czytać jako "poliż" :lol2:

quote]Przejrzałem trochę internet i najprawdopodobniej będzie to jakiś kanał niemiecki, ale zastanawiające jest to, że w nazwie jest też "Polish".

Jedno jest pewne - stacja może być powiązana z Polską. A jaki to będzie profil, wczas się uzewnętrzni :]

To będzie prawdopodobnie kanał erotyczny. Start zaplanowano na 1 czerwca br. Mam tylko nadzieję, że formułą będzie zbliżony do Eurotic TV, a nie do tych wszystkich sekstelefonów, których na Astrze jest pełno.

Astra jest zbyt droga na polska wersje sekstelefonów. Wszystko wyjaśni się w przyszłości.Może powróci odpowiednik RTL7 :D

Przydałby się taki kanał, jak Eurotic PL z polskimi dziewczynami. Oj, oglądałoby się dzień i noc..

RTL7 pewnie nie wróci, chyba że go od razu zakodują :)

To będzie prawdopodobnie kanał erotyczny. Start zaplanowano na 1 czerwca br. Mam tylko nadzieję, że formułą będzie zbliżony do Eurotic TV, a nie do tych wszystkich sekstelefonów, których na Astrze jest pełno.

Ja bym się wstrzymał z zapowiedziami formuły i datą startu, bo na razie jedynym źródłem takiej informacji jest komentarz na satkurier.pl, któremu i autor artykułu bardzo szybko uwierzył. Ja już tak mam, że jeżeli nie mam wiarygodnego źródła to nie daję wiary danej informacji i dlatego przyznam rację, jak już będzie jakieś info od nadawcy, albo pojawi się przekaz stacji odpowiadający tym informacjom.

Tak, też googlowałem w tej kwestii, ale właśnie trudno ocenić, czy to nie jest tylko zbieżność nazw.

No to ciekawe co konkretnie tam będzie.

Albo panie zachęcające do dzwonienia do nich, albo plansze, nic mocniejszego.

Czy kilka lat temu nie pojawił się kanał, bodajże z TVP w nazwie, pokazujący plansze, anonse, z numerami telefonów? Też chyba był z Niemiec lub Austrii.

Nic ciekawego... Rowniez coś takiego moge sb właczyć na ITV nocą... Powinni pomieszać ramówke zlozoną z programów interaktywnych z filmami ;-)

Czy kilka lat temu nie pojawił się kanał, bodajże z TVP w nazwie, pokazujący plansze, anonse, z numerami telefonów? Też chyba był z Niemiec lub Austrii.

Ponoć był to TVP Erotyka. Telewizji Polskiej ten kanał się nie spodobał i "protestowali"

Powinni pomieszać ramówke zlozoną z programów interaktywnych z filmami ;-)

Droższy biznes 8)

Jak na razie tylko plansze testowe emitują i jakiś podkład muzyczny, zobaczymy jak wystartują co będą pokazywać.

Na podaną stronę hallotv.eu wejść się nie da :( Trzeba mieć login i hasło. Myślę, że to może być coś w rodzaju eurotic TV. W końcu gdyby to były same plansze, nie promowaliby się tak.

I jak z tym Hallo TV? Nadaje? I jak tak to co? Cisza się zrobiła w tym temacie...

Na kingofsat jest następująca informacja "Hallo TV German free - Full Erotik 19:25-5:50" , "Hallo TV España free - Full Erotik 19:25-5:50" , "Hallo TV Polska free - Full Erotik 19:25-5:50".

Dokładnie. Na razie jak była plansza i muzyka, tak jest, a więc i w temacie nie ma co pisać.

To co w takim razie będzie pokazywał w dzień, pewnie telezakupy jak znam życie.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...