Jump to content

Hallo TV

Recommended Posts

Na satelicie ASTRA 1L (19,2°E) na transponderze austriackiej telewizji ORF o częstotliwości 12,692 GHz, pol. H, SR: 22000, FEC: 5/6 pojawiła się plansza testowa identyfikująca się pod trzema nazwami. Jedną z nich jest Hallo TV Polish. Ścieżka dźwiękowa jest jednak oznaczona jako niemiecka.

źródło: https://satkurier.pl/news/85702/hall ... 19-2e.html

Co o tym myślicie? Przejrzałem trochę internet i najprawdopodobniej będzie to jakiś kanał niemiecki, ale zastanawiające jest to, że w nazwie jest też "Polish".

Swoją drogą fajny pomysł, żeby zamiast pisku była muzyka.

quote]Przejrzałem trochę internet i najprawdopodobniej będzie to jakiś kanał niemiecki, ale zastanawiające jest to, że w nazwie jest też "Polish".

Jedno jest pewne - stacja może być powiązana z Polską. A jaki to będzie profil, wczas się uzewnętrzni :]

To będzie prawdopodobnie kanał erotyczny. Start zaplanowano na 1 czerwca br. Mam tylko nadzieję, że formułą będzie zbliżony do Eurotic TV, a nie do tych wszystkich sekstelefonów, których na Astrze jest pełno.

Przydałby się taki kanał, jak Eurotic PL z polskimi dziewczynami. Oj, oglądałoby się dzień i noc..

RTL7 pewnie nie wróci, chyba że go od razu zakodują :)

To będzie prawdopodobnie kanał erotyczny. Start zaplanowano na 1 czerwca br. Mam tylko nadzieję, że formułą będzie zbliżony do Eurotic TV, a nie do tych wszystkich sekstelefonów, których na Astrze jest pełno.

Ja bym się wstrzymał z zapowiedziami formuły i datą startu, bo na razie jedynym źródłem takiej informacji jest komentarz na satkurier.pl, któremu i autor artykułu bardzo szybko uwierzył. Ja już tak mam, że jeżeli nie mam wiarygodnego źródła to nie daję wiary danej informacji i dlatego przyznam rację, jak już będzie jakieś info od nadawcy, albo pojawi się przekaz stacji odpowiadający tym informacjom.

Czy kilka lat temu nie pojawił się kanał, bodajże z TVP w nazwie, pokazujący plansze, anonse, z numerami telefonów? Też chyba był z Niemiec lub Austrii.

Czy kilka lat temu nie pojawił się kanał, bodajże z TVP w nazwie, pokazujący plansze, anonse, z numerami telefonów? Też chyba był z Niemiec lub Austrii.

Ponoć był to TVP Erotyka. Telewizji Polskiej ten kanał się nie spodobał i "protestowali"

Powinni pomieszać ramówke zlozoną z programów interaktywnych z filmami ;-)

Droższy biznes 8)

Na podaną stronę hallotv.eu wejść się nie da :( Trzeba mieć login i hasło. Myślę, że to może być coś w rodzaju eurotic TV. W końcu gdyby to były same plansze, nie promowaliby się tak.

• 2 weeks later...

Na kingofsat jest następująca informacja "Hallo TV German free - Full Erotik 19:25-5:50" , "Hallo TV España free - Full Erotik 19:25-5:50" , "Hallo TV Polska free - Full Erotik 19:25-5:50".

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...