Skocz do zawartości

Nasze scenariusze do seriali i własnego pomysłu


Rekomendowane odpowiedzi

Aż dziw bierze, że nikt nie stworzył scenariusza na podstawie historii przedstawionej w utworze POŻYCZONY Sylwii Grzeszczak o mężczyznach do wynajęcia (nie mylić z zigolakami) - zarówno wersja teledysku i tekstu.

Taki typowy biznes o panach do towarzystwa dla samotnych czy rozwiedzonych kobiet obracających się w świecie binzesu,  prowadzony przez kobietę i jej doradcę, których mogłoby też coś połączyć.  

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam taki pomysł aby powstał forumowy serial o nazwie "Dobre czasy złe czasy" na podstawie słynnego serialu "Gute Zeiten Schlechte Zeiten"

Na nowym wątku każdy z was może tworzyć wątki do nadchodzących odcinków!!!!

A oto lista bohaterów

1.Gołaszewscy - Mariusz, Olga (dziewczyna Mariusza), Pan X

2.Leśnikowie - Krzysztof, Gosia (ćorka Krzysztofa)

3.Zielińscy - Marek (ojciec Patrycji), Patrycja

4.Retmanowie - Bartosz, Izabela, Zuzia (córka Bartosza i Izabeli)

5.Witkowie - Krystyna, Eugeniusz

6.Żukowscy - Kinga, Rafał, Franek (syn Kingi i Rafała)

7.Chrzanowscy - Adam, Katarzyna, Marta

8.Sawiccy - Teofil, Roma

9.Karolina Brzozowska

10.Nowakowie - Emil, Magda

11.Długoszowie - Antoni, Łukasz (2-letni wnuk Antoniego)

12.Moranowie - Tatiana, Zbigniew, Michel (ojciec Tatiany i Zbigniewa)

 

Co wy na to żeby powstał ten serial ?

Ja byłbym za tyle że ja tworzyłbym raczej opisy do odcinków niż same scenariusze. Mam już nawet pomysł na wątek :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Nie wiem czy wiecie, ale istnieje taka strona: http://www.cyfrowastrefatworcow.pl

Jeśli macie jakieś pomysły na serial lub film, to można się zarejestrować i podesłać pomysł, lub scenariusz. Pomysł musi być jednak dokładny, w postaci treatmentu. Wystarczy mieć 18 lat, i inne czynniki, które można wyczytać w regulaminie. Serdecznie zapraszam do rejestracji, może chociaż będzie co oglądać na Polsacie. :P

Edytowane przez PharellMan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Są i "Kiepscy" na Euro: http://forum.kiepscy.org.pl/serial-kow-czyli-wiat-kiepskich-oczami-widza-vt3243,1175.htm#221380

Oglądaliście by w telewizji taki odcinek specjalny? :-P

Śmiało, oceniajcie, bo na forum Kiepskich mnie olewają, automatycznie nie dając mi powodów, za  jakie miałbym tam wrócić, więc wykażcie się większym zainteresowaniem tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Mój pomysł na serial brzmi ''Maniery Kariery''.

 

Fabuła: 19-letnie Angelika i Magda dzielą się jednym domem. Jedna mieszka na górze, druga na dole. Pewnego popołudnia dowiadują się o castingu do jednej z kobiecych głównych ról w nowej komedii romantycznej. Zaczynają się tym interesować i wysyłają zgłoszenia do studia filmowego. Następnego dnia wyjeżdżają do wytwórni filmów, gdzie poznają swojego managera, który nauczy ich aktorskich manier, co nie będzie łatwym zadaniem dla nich, zanim ma się zagrać w filmie. Która jedna z dwóch dostanie główną rolę i zabłyszczy w świecie filmowym, ale także poderwie popularnego aktora Marcina?

 

Lista bohaterów:

1. Angelika - 19-letnia dziewczyna mieszkająca w tym samym domu. Jej miejsce jest na górze. Kiedyś w czasach liceum dorabiała sobie jako kelnerka w restauracji, ale ją wyrzucono z pracy, dlatego że była niemiła dla ludzi chodzących do tej knajpy oraz ubierała się wyzywająco. Jej rodzina żyje w biedzie i bezdomności, dlatego Angelika uciekła od niej i zerwała z nią kontakt. Nie lubi być krytykowana i wyśmiana. Z Magdą przyjaźnią się od podstawówki. Chłopakiem Angeliki jest Przemek. Bywa czasem miła, czasem wredniejsza.

2. Magda - ma 19 lat. Mieszka z Angeliką w jednym domu i zajmuje jego dolną część. W wolnych chwilach prowadzi swojego bloga o modzie, urodzie i stylu życia. Jej pasją jest czytanie książek oraz oglądanie filmów i seriali. Ma młodszego o 9 lat brata Michała, który ją denerwuje swoimi wygłupami. Jest najlepszą przyjaciółką i koleżanką Angeliki, którą wspiera czasem w trudnych chwilach. Chłopakiem Magdy jest Maciej. Jest dobrą osóbką.

3. Michał - ma 9 lat. Brat Magdy. Gdy Angelika opiekuje się nim, jak Magdy nie ma jeszcze w domu, to wpada na niego w panikę i przerażony Michał ucieka do swojego pokoju. Uwielbia grać na komputerze i budować z klocków Lego.

4. Przemek - chłopak Angeliki. Ma 19 lat. Znają się z liceum. Między nim a nią zaiskrzyła prawdziwa miłość. Bronił zawsze Angelikę przed złośliwymi kolegami, którzy ją obrażali i wyśmiewali.

5. Maciej - chłopak Magdy. Ma 19 lat. Poznał ją za czasów gimnazjum. Jego pasją jest motoryzacja, uprawianie karate i judo oraz gra w piłkę. Stracił swoich rodziców w wypadku samochodowym, jak miał 17 lat. Opiekowała nim się ciotka Wanda, która miała na niego zły wpływ i wyprowadził się z jej domu.

6. Tomek - manager dziewczyn. Ma 45 lat. Pracuje w wytwórni od 15 lat. Uczy manier w aktorstwie, żeby każdy/każda z aktorów/aktorek dostał/dostała główną rolę w filmie.

7. Wanda - ciotka Macieja. Ma 49 lat i ma psychiczną chorobę. Wcześniej znęcała się nad nim, że aż sąsiedzi słyszeli z bliska.

8. Marcin - znany aktor komedii romantycznych oraz głównie z telenoweli ''Miłosne zagrywki''.

Edytowane przez ad_am
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...