Skocz do zawartości

Polsat Sport Weekend


M@rcin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Sentorio marzyć to sobie możesz. Polsat ma bardzo dobry układ z IMG właścicielem praw nie tylko do Wimbledonu, również to wielu innych dyscyplin na PS. Zresztą pokazują turniej bardzo dobrze, dają wszystkie mecze Polaków na show court. To, że nie ma meczu na antenie otwartej jest dla mnie jak najbardziej zrozumiałe. Jakby wszystko najlepsze opcje mieli pokazywać FTA, to kanał sportowy byłby zbędny. To biznes. TVP być może pokazał by mecze Radwańskiej od 1/4 na Na tvp1/2 ale reszta spotkań na TVP Sport, który jest dużo słabiej dostępny od PS. I byłyby to transmisję tylko na jednym kanale, więc o najlepszych meczach mógłbyś zapomnieć. Jak już mówiłem ja uważam, że Polsat w transmisjach z Wimbledonu za dużo nie odstaje od Eurosportów (pewien mankament to za duże przywiązanie do kortu głównego i kortu nr 1, gdzie czasami lepsze mecze są na innych kortach). Ale za to o mecze Polaków martwić się nie muszę, no i mecze gwiazd też są.

 

P.S a co do Niemców też możesz pomarzyć. Sky w zeszłym roku podpisał bodajże na 3 lata umowę exclusive. Eurosport też tych praw nie kupi, bo pamiętaj, że Eurosport to nie tylko Polska. To również inne kraje, gdzie prawa do Wimbledonu też są sprzedane innym nadawcom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje Ci się, że jest jak biedna mysz... Pomyśl w Polsacie 3/4 ludzi ma pakiety za 50-60, a 1/4 za 80. W nc+ połowa ma pakiety za 60-70, a druga połowa za 100-170, więc wiesz. Więc wydaje mi się, że nc+ faktycznie powalczy o F1.

Ostatnie ARPU w CP to 40 zł, w n 62 zł. Po akcji z przymusową migracją ta wartość raczej nie wzrośnie. Cyfra+ nigdy nie podawała ARPU ale pewnie więcej jak 70-80 zł nigdy nie było. W nc+ zakup nowych praw wiązałby się z podwyżką abonamentu. W CP F1 już jest więc skoro teraz wychodzą na swoje to po przedłużeniu praw ceny mogłyby zostać na takim samym poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jakie Ci chodzi? Czyżby F1?

 

chodzi o F1, mają prawa do końca 2013 i potem nie wiadomo jak to będzie.

Chodziło mi o Wimbledon. :)

 

No, ale F1 też mogą stracić. Tylko gdzie by wtedy poszło? TVP i TVN w kryzysie, a TV Puls raczej jeszcze nie stać na takie wydatki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pavl6 wydaje się, że ten sezon może być ostatnim z F1 w otwartym kanale. Zobacz co dzieje się w innych krajach, gdzie podpisano w tym sezonie umowy. Wszędzie F1 przechodzi do kodowanych opcji. Tak podejrzewam będzie też w Polsce. Ale moim zdaniem F1 pozostanie w PS/PSE. A np: kilka wyścigów może w TV4/TV6. Oczywiście to tylko moje zdanie, a wydarzyć może się coś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To powiem Ci tyle, że TVP negocjowała zakup praw do Wimbledonu. Nawet Wimbledon został uwzględniony w planie programowym TVP Sport na przyszły rok. :)

Na szczęście czas przeszły.Nie dla Szlemów w TVP:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co oznacza ten dokument?? Czy TVP zakupiła by już prawa do tych imprez czy to jest lista życzeń TVP,którą trzeba przedstawić TVP bez względu na to czy uda się te prawa pozyskać. Zresztą nie bardzo rozumiem ten dokument,bo przecież prawa można nabyć z dnia na dzień nie planując tego wcześniej,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to była by chyba nienajlepsza informacja dla fanów tenisa,bo Polsat Sport bardzo obszernie pokazywał tenis-relacje po 10 godzin , do Wimbledonu miał kilka anten, a TVP widzimy jak pokazuje WTA , jakby jeszcze miało dojść ATP. Z WTA o tyle jest dobrze,że jest STHD i nikt nie przejmuje się TVP.

Pawop plany to plany mogą się zmienić,tak mi się wydaje. Dopóki nie ma informacji oficjalnej to czekam, TVP miała już pokazywać siatkę plażową World Tour. Zresztą gdyby Polsat potracił te prawa to po kiego im kija kolejny kanał??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to była by chyba nienajlepsza informacja dla fanów tenisa,bo Polsat Sport bardzo obszernie pokazywał tenis-relacje po 10 godzin , do Wimbledonu miał kilka anten, a TVP widzimy jak pokazuje WTA , jakby jeszcze miało dojść ATP. Z WTA o tyle jest dobrze,że jest STHD i nikt nie przejmuje się TVP.

Pawop plany to plany mogą się zmienić,tak mi się wydaje. Dopóki nie ma informacji oficjalnej to czekam, TVP miała już pokazywać siatkę plażową World Tour. Zresztą gdyby Polsat potracił te prawa to po kiego im kija kolejny kanał??

 

nie za bardzo, w planie programowym TVP1 też jest Wimbledon

Wimbledon turniej tenisowy mężczyzn i kobiet -

transmisje nowa audycja

ATP cykl turniejów tenisowych mężczyzn -

transmisje nowa audycja

 

http://www.krrit.gov.pl/Data/Files/_pub ... 3/tvp1.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Z tego co wiem to TVP nie zdecydowała się na zakup praw do Wimbledonu. :) Ale nie oznacza to od razu, że Wimbledon nadal będzie w Polsacie Sport. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki teraz już wiem,że ten dokument należy traktować z przymrużeniem oka. Jest w tym linku co podałeś taka pozycja - kanonizacja JPII . Żadna decyzja o kanonizacji nie zapadła,więc TVP1 wie lepiej niż Watykan?? Lepiej,żeby zostało na antenach Polsatu,już widzę te transmisje Wimbledonu w TVP Sport. Zresztą tacy bankruci rzekomo ,a kupują prawa na potęgę?? Chyba,że chcą całkiem zdołować TVP i sprzedać ją Solorzowi..

Wiking skąd masz te informacje? To była by dobra wiadomość akurat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wiking Polsat nie dopuści do tak drastycznej straty tenisa. Juz pisałem wcześniej o układach z iMG. Popatrz sobie co ostatnio doszło do PS/PSE/PSN i spójrz kto sprzedaje te prawa. Wimbledon i ATP masters series 1000 pewnie nadal zostaną w PS. A to, że tvp właczyło się do negocjacji nie dziwi mnie. Gdyby nie dostali IO w Soczi i w Rio pewnie by przepłacili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...