Skocz do zawartości

Polsat Romans


M@rcin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Za duże oczekiwania względem Polsatu. Po co odnawiać licencje na zagraniczne telenowele i dokładać do tego interesu, skoro seriale z ostatnich lat generują zadowalające zyski. Większość kanałów tego nadawcy bazuje na sprawdzonym profilu powtórkowym, a, że są one o wszystkim i o niczym, to już druga sprawa. Najważniejsze, aby miesiąc się zapinał na plus. 

  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Jax napisał:

No tak, ale oglądanie na komputerze na YouTubie to nie to samo co na dużym telewizorze.

To jak wyjaśnisz oglądanie czegokolwiek na smartfonie ? Próbowałem kiedyś ale nie dało rady. Stacjonarne komputery mają już monitory powyżej 20 cali, także można już coś na takim monitorze obejrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój monitor ma 19 cali.A na smartfonie nie oglądam gdyż nie posiadam takiego wynalazku.?

Konsoli nie planuję kupować, bo szkoda mi na nią pieniędzy.

A telewizor, który mam jest dla mnie wystarczający i narazie nie zamierzam go zmieniać.

Edytowane przez Jax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Oficjalnie 6 kwietnia Polsat Romans zmienia nazwę na Polsat Seriale. https://tvpolsat.info/news/33576/polsat-seriale-kiedy-start-kanalu/

W ramówce oczywiście premiera telewizyjna, której pewnie nikt nie widział.  Czyli Świat według kiepskich ?.

Ale poważnie, tak aż tragicznie się nie zapowiada 

Edytowane przez wojtekmedia2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...