Skocz do zawartości

Polsat Romans


M@rcin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, wojtekmedia2 napisał:

Dnia 2 marca Polsat Romans zmienia nazwę na PolsatSeriale  https://tvpolsat.info/news/33080/polsat-seriale-kiedy-start-co-w-ramowce/

 

Ramówka na pierwszy dzień emisji:

06:00 „Przyjaciółki”
07:00 „Rodzina zastępcza”
08:00 „Rodzina zastępcza”
09:00 „Pierwsza miłość”
09:45 „Pierwsza miłość”
10:30 „Na ratunek 112”
11:00 „Ludzie Chudego”
12:00 „Ludzie Chudego”
13:00 „Gliniarze”
14:00 „Gliniarze”
15:00 „Przyjaciółki”
16:00 „Przyjaciółki”
17:00 „Szpilki na Giewoncie”
18:00 „Niania w wielkim mieście”
19:00 „Malanowski i partnerzy”
19:30 „Malanowski i partnerzy”
20:00 „Ślad”
21:00 „Karate Kid”
00:00 „Lekcja przetrwania”
02:30 „Ślad”
03:30 „Na ratunek 112”
04:00 „Zdrady”
05:00 „Pierwsza miłość”
05:45 „Zza kamery…”

 

Mój komentarz: ????????

Edytowane przez SatExpert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w tym kanale właściwie nic się nie zmieni bo i tak od rana są niemal same seriale a od 21. filmy. Zniknie Nasz Nowy Dom a kanał bedzie ramówkę bardziej zgodną z profilem stacji. Bo to co do tej pory leciało np. po  21:00 typu filmy z Seagalem to był wstyd na rzekomy kanał dla kobiet. Pytanie:  po co im to bratanie się z CC skoro mają własny kanał serialowy co prawda z niemal dwukrotnie niższą Widownią?

 

Polsat gniotem był i gniotem będzie choć Polsat Doku jest tu osobliwym wyjątkiem

Edytowane przez rotalplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, SatExpert napisał:

Ja się spodziewałem Polsatowskiej odpowiedzi na AXN i FOX, a nie tego syfu... ?

Trochę naiwne myślenie. Od początku spodziewałem się powtórek seriali Polsatu i paradokumentów. Myślałem jedynie że to będzie kolejny kanał gdzie polecą Kiepscy. Ale pewnie i do tego dojdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A który kanał serialowy daje w dzień premiery no może FOX a reszta to powtórki a 21 Filmy ale lubicie narzekać wiem. Tylko zmiana zbędne trzeba było zrobić Polsat Film 2 na wzór obecnego AXN który daje filmy od 15 a seriale do 15. Polsat Seriale to wystarczyło zmienić nazwę Polsat 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o kanały serialowe to mam to co jest w Ipli. FOX czy AXN coś tam jeszcze pokazują. Plusem jest to że niektóre pozycje lecą równo z premierą amerykańską, co jeszcze kilkanaście lat temu było nie do pomyślenia. Netflix czy HBO GO potrafią dać odcinki seriali w środku nocy na równi z premierą w USA.

 

Polsat Seriale to będzie niestety kolejny powtórkowy kanał żeby sprzedać reklamy. Szkoda, ale jak pisałem wcześniej, było to do przewidzenia.

Edytowane przez diabeu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...