Skocz do zawartości

Cabletech URZ0198 Combo


K63
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wobec tego jak sprawdzić przed zakupem , czy tuner z wyjściem HDMI ma wbudowane HDMI CEC ?

Co do znikania i pojawiania się sygnału to na obu konwerterach mam to samo ( monoblocku i quadzie) .

Amiko mini HD - też może z nim być problem ?

To co kupić w takim razie ?

Potrzebny mi " prosty " bez zbędnych "wodotrysków" tuner combo , niekoniecznie z DVB-T2.

Oczywiście w cenie która mnie nie zrujnuje.....

Myślałem nad Arivą combo 252 ale dużo jest negatywnych wypowiedzi.

Sam już nie wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Można wejść na stronę producenta i przejrzeć podręcznik użytkownika czy coś o tym wspomina albo pytać na forum.

 

Z tym jest problem bo pomuija się w danych takie drobiazgi jak CEC ale za to owszem na pierwszym iescu ilość cali, bajery itd.

Ponadto dla sieci handlowych często produkuje się podwersję modelu, która nie ma wszystkich cech jakie ma wyjściowy model (bo trzeba cenę zbić w dół).

 

Najpierw trzeba być pewnym do to CEC w TV - sprawdzenie, ponadto implementacje CEC mogą być b. ubogie jak i szersze.

Wtedy można sprawdzać tunery.

Z powyższego nie lubię kupo9wać kota w worku czyli przez internet.

Sklep to sklep zwlaszcza mały, można sprawdzić, przetestować itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...

Witam,

Mam problem z tym dekoderem który był opisywany już wcześniej, pokazuje mi sygnał o wartości np. 65/80% lecz gdy wejdę w ustawienia dekodera i wyłączę na chwilę zasilanie LNB 13/18V po czym włączę ponownie sygnał jest pokazywany prawidłowo np 80/90% i jest wszystko dobrze do momentu jego wyłączenia. Wgrałem najnowszy soft ze strony producenta który niestety nic nie pomógł, antena pracuje z pojedynczym konwerterem.

Proszę o pomoc czy ktoś poradził sobie z tym problemem, żeby nie wył/wł zasilania LNB za każdym razem.

Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...