Skocz do zawartości

Dawny Cartoon Network/TCM


musia
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętam, że kiedyś na Youtube był fragment przeglądarki kanałów z sierpnia 2001 (miał to kiedyś MrMBL2) i było widoczne w jednym z "okienek" przelączenie z TCM Polska na Cartoon Network UK. Przebiegało mniej więcej tak: Emitowano na TCM przed przełączeniem na CN UK planszę z informacją "TCM z powrotem na antenie o godz. 20.00". Po pewnym czasie ok. 02.00 nastąpiło przełączenie na CN UK, gdzie juz zaczynało emitować ident związany z kreskówką Zwariowane Melodie, gdzie Sylwester nie mógł zasnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz mam pytanie mam ktoś jakieś nagranie gdzie widać przejście TCM polskiego na Cartoon Network UK i z Cartoon Network UK na Cartoon Network polskie i z Cartoon Network polskiego na TCM polskie ale nie jak było Cartoon Network 24h i mało wersje od 6 od 21 tylko przed 24 h wersja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Wolałem duzo bardziej starą wersję Cartoon Network, same praktycznie bajki Hanna Barbera, same wisienki, teraz są same trójwymiarowe na komputerze, a klasyka kultowana nadawana jest przez Boomerang, ze starego Cartoona pozostały tylko wspomnienia, tak samo jak ze starej MTV gdzie mamy obecnie same [beep]y typu nastolatki w ciązy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Witam

Jestem tu nowy, więc post, który umieszczam proszę przenieść, gdyby był w nieprawidłowej kategorii.

Drodzy forumowicze

Otóż chciałem Was zapytać, czy ktoś dobrze pamięta jak zachowywał się kanał Cartoon Network/TCM 2 i 3 kwietnia 2005 roku. Czy przerwali emisję swoich programów i pokazali planszę o śmierci papieża, czy kontynuowali bez żadnych przeszkód ? Bardzo proszę o odpowiedź, gdyż mnie to ciekawi. A ja miałem wtedy 6 lat (grudzień 1998 r.), więc niezbyt pamiętam :) .

Pozdrawiam :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, chodzi o taką sytuację oglądałem CN kiedy miałem 12 lat to był 2010 r wtedy jeszcze posiadałem CP i na liście znajdował się CN który po 21 zmieniał się w TCM.

Wtedy byłem bardzo zdenerwowany ale przypadkowo wyszukalem w menu wyszukiwaniu kanałów na jakieś liście zagraniczne stacje a tam właśnie Cartoon Network który wersji polskiej który emitował całą dobę nie zmieniając się w TCM.

I oto moje pytanie jaka to była wersja druga.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że to mógł być jakiś dosył do kablówek, bo pamiętam że u mnie w kablówce czasem emitowano CN w wersji 24h, a czasem w wersji z TCM po 21. Przy czym to musiało być jakoś ręcznie przestawiane, bo były sytuacje, gdzie zapomniano z powrotem przestawić na CN i ok. 11 jeszcze leciał TCM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...