Skocz do zawartości

Remigracja z Cyfry+ do platformy CANAL+


wally79
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję że temat tego wątku przypadnie administratorom tego forum do gustu i pozwolą by żył tutaj na forum. Z uwagi na to że wiele osób wycofało się z umowy z nc+ i wróciło do obecnej umowy z dawną cyfrą+ może warto byłoby założyć ten wątek, w którym będziemy się informowali o ofertach remigracyjnych do nc+. W moim przypadku dzisiaj wróciłem z pakietu All Inclusive+ z nc+ do starej umowy Canal+HBO Superpremium z multiroomem (2 karty) i dekoderem PACE PVR HD. Konsultant poinformował mnie dzisiaj że w najbliższym czasie skontaktuje się ze mną ktoś z nc+ z nową ofertą remigracyjną do nc+. Zastrzegł jednak, że oferta remigracyjna będzie już dotyczyła wyłącznie umowy na dekoder ADB. (Mój powrót był spowodowany reklamacjami na brak możliwości odbioru kanałów Polsat HD, Polsat Sport News, History HD, ESPN America, Blue Hustler na dekoderze PACE PVR HD). Czy ktoś z Was dostał już jakąś ofertę remigracyjną? Podzielcie się informacjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak defakto to następuje powolny koniec Cyfry.. Masz umowę np. do końca roku 2013 . I po tym terminie pozostaje albo NC+ na ich dekoderach ( medium , turbo ) lub odchodzisz do CP.. Podejrzewam że jak jak mam umowę na 12 miesięcy z NC + to kolejna umowa o ile do takiej dojdzie będzie już na sprzęcie ADB . Czyli wprowadzą dla wszystkich z czasem parowanie kart ujednolicenie kodowania i ujednolicenie MR.. Moim zdaniem w tym kierunku to zmierza..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz rację ale zapewne będą się pojawiały jeszcze próby remigracji ze strony nc+. Mi zależało by na pakiecie canal+platinum z multiroomem (2 karty) i ewentualnie do tego HBO w jakieś fajnej cenie. Umowa może być na max 18 miesięcy ale i z 12 miesięcznej nie będę robił problemu. Nie dam sobie narzucić jeszcze dekodera ADB :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...