Skocz do zawartości

Na PS3 Kanały platformy CANAL+


Gość kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

Witam

Istnieje możliwość oglądania NC+/Nki na konsoli:)Pisałem już o tym....ale może umknęło to waszej uwadze 8)

Wystarczy PS3 i Turbodekoder DGCB(seria) wszystko podpinamy w sieć,na konsolce powinien pojawić sie folder (FollowMeDivace)

i tam jest cała zawartość dekodera,można oglądać kanały + nagrania.

W PS3 powiiniście mieć w ustawieniach (Włącz Funkcję DTCP-IP)

 

2013_05_05_09_25_35.jpg

 

2013_05_05_09_27_53.jpg

 

2013_05_05_09_28_52.jpg

 

2013_05_05_09_29_20.jpg

 

2013_05_05_09_31_51.jpg

 

filmik z grudnia przed fuzją :jupi: :

 

PS.To taki darmowy Multiroom Miłej zabawy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Turbodekoder(DGCB) choć podobno na CLRA też działa co do dekoderów C+ nie orientuje się....

Zapraszam do testowania,tego patentu. Jak komuś zadziała niech napisze ,może nie jestem jedynym :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na PS3 nie mam w ogole takiej opcji Włącz Funkcję DTCP-IP , sterowanie przez HDMI tez nie ma. Wszystko pozostale jak na zdjeciach.

 

OK juz sie doczytalem tej opcji nie ma jesli nie odpali sie jakiegos zabezpieczonego materialu tak w skrocie przez siec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

jak uruchomisz ps3 masz (Włącz Funkcję DTCP-IP) w ustawienich?

To musisz mieć na kablu bo dekoder jest w sieci jako "Folow me divace"

Zresztą nie tylko widoczny jest dla PS3 ale również Laptopa i mojego Samsunga(niestety na tych urządzeniach) nie wdziała

Na TV jak wchodzę w "Folow me divace " i dany kanał np:AXN wyskakuje....nieobsługiwane dane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wogóle żadne urządzenie nie widzi sieciowego "follow me device", także coś po sieci mi blokuje, a tylko chciałem sprawdzić czy z mediaboxem też działa taki myk ;)

 

z tego co wyczytałem na starym enkowym forum, najpierw musi się pojawić udostępniony materiał a dopiero po tym pojawia się ta słynna opcja w menu "Włącz Funkcję DTCP-IP"

 

Także wersja softu w PS3 nie ma tu żadnego znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
To zwykle udostepnianie zawartosci tak jak z kompa. Nie bedziecie TV ogladac a jedynie nagrania znajdujace sie na dysku dekodara jesli tenze zezwoli na ich udostepnienie. Zadna nowa definicja rozrywki :)

Co ty gadasz?Widzisz ten filmik?Denerwują mnie tacy ludzie....masakra,chyba mi to działa :D

Oglądam zarówno kanały TV i Nagrania z dysku!!!!!

 

nowy filmik :

rozdzielczość nie powala na nogi ale to z telefonu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...