Skocz do zawartości

Nie mogę zalogować się do ICA


kocik89
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O to co mi wyskakuje po wejściu do ICA :(

 

"Bezpieczne przeglądanie

Strona diagnostyczna witryny ncplus.pl

 

Jaki jest obecny stan bezpieczeństwa witryny ncplus.pl?

 

Witryna została uznana za podejrzaną – jej odwiedzanie może stanowić zagrożenie dla komputera.

 

W ciągu ostatnich 90 dni część tej witryny została odnotowana z uwagi na podejrzane działania następującą liczbę razy: 3.

 

Co się stało podczas odwiedzin tej witryny przez Google?

 

W ciągu ostatnich 90 dni przetestowaliśmy w tej witrynie następującą liczbę stron: 125. Wyświetlanie 8 z nich spowodowało pobranie i zainstalowanie złośliwego oprogramowania bez zgody użytkownika. Witryna ta po raz ostatni była odwiedzana przez Google 2013-07-29, a po raz ostatni znaleziono w niej podejrzane treści 2013-07-29.

 

Złośliwe oprogramowanie obejmuje 2 trojan(s). Udane zainfekowanie powodowało pojawienie się na komputerze docelowym średnio następującej liczby nowych procesów: 3.

 

Złośliwe oprogramowanie działa w następującej liczbie domen: 1, m.in. gersuforeco.is-a-lawyer.com/.

 

Ta witryna działała w następującej liczbie sieci: 4, m.in. AS197226 (SPRINT-SDC), AS12990 (ONET-PL-AS1), AS43117 (ITI_NEOVISION_PL).

 

Czy ta witryna pośredniczyła w rozpowszechnianiu złośliwego oprogramowania?

 

Nie wydaje się, aby w ciągu ostatnich 90 dni witryna ncplus.pl pośredniczyła w zarażaniu jakichkolwiek witryn.

 

Czy w tej witrynie działało złośliwe oprogramowanie?

 

Nie, w ciągu ostatnich 90 dni nie było w tej witrynie złośliwego oprogramowania.

 

Jak do tego doszło?

 

W pewnych przypadkach osoby trzecie mogą dodawać do legalnych witryn złośliwy kod, który spowoduje wyświetlanie przez nas komunikatu ostrzegawczego."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam lepsza historie. W ICA wyswietla sie inny numer konta do zaplaty rachunku a na dekoderze inny (na dekoderze jest ten, na ktory placilem przez ostatnie lata) - nowy w Pekao, stary w Rabobanku. Oba sa zakonczone numerem abonenta. A nigdzie zadnego komunikatu o zmianie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem taką informację:

"Witam,

Nie otrzymuje Pan e-magazynu, ponieważ zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną nie jest zaznaczona na Pana koncie abonenckim. Jeżeli chce Pan otrzymywać e-magazyn, proszę potwierdzić zgodę na otrzymywanie takich informacji na swoją pocztę mailową."

 

Nigdzie nie widzę takiej opcji. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...