Jump to content

Recommended Posts

We Francji, często nazywanej kolebką światowej mody pojawił się nowy trend, jeśli chodzi o telefony komórkowe. Zamiast najnowszych modeli smartfonów, Francuzi coraz częściej pragną posiadać nieśmiertelną nokię 3310, lub inny topowy model z tamtych czasów.

Dlaczego tak się dzieje? To bardzo proste. Francuzi chcą mieć wytrzymały telefon, który wymaga ładowania raz na tydzień - nie jak w przypadku niektórych smartfonów, które trzeba ładować nawet dwa razy dziennie.

I co wy na to? :lol2:

Zależy do czego użytkownik chce używać telefon. Jeśli tylko do gadania jak Francuzom to wystarczy im nawet jakaś stara Motorola a'ka cegła.

W dzisiejszych czasach nie wyobrażam sobie pracy bez smartfona i ciągłego bycia online. Ale widocznie nie jestem modny...

Dokładnie! Zależy, kto co potrzebuje. Ja np. preferuję smartfony (i to nie byle jakie, tylko te z tzw. wyższej półki), za to mój ojciec woli proste, służące jedynie do dzwonienia i "klepania" SMS-ów. Może też być z ekranem dotykowym, ale bez zbędnych bajerów. Dla mojego taty najważniejszy jest fakt, aby nowy telefon przy przedłużeniu umowy z operatorem był wyłącznie za złotówkę. 8)

Zdecydowanie warto wziąć LG 4X HD ponieważ ma Tegre 3 , 1 GB RAMu i 4.7 calowy ekran . LG L7 to okropny staroć :)

Siemka, mam pytanie do użytkowników co do 2 telefonów. Jeden z nich chcę sobie sprawić na urodziny, lecz mój budżet jest niestety na razie ograniczony do 400-550zł. Mianowicie chodzi mi o telefony LG L70 i LG L7 II. Ten drugi jest tańszy, zamierzam kupić przez internet na allegro. Zamawiać będę pod koniec lipca, więc powinna cena trochę zlecieć do dołu. I mam pytanie, czy ktoś z Was ma któryś z tych telefonów i może mi powiedzieć jak się sprawują? I czy opłaca się kupić któryś z nich?

Od kilku dni posiadam Sony Xperia Z Ultra z mega wielkim wyświetlaczem o przekątnej 6.4 cala...

Robi wrazenie wielkoscia, ale z calym szacunkiem. Mamy ponad 30st na dworze. Zakladamy na siebie malo ubran = malo kieszeni.

Wygodnie Ci chodzic z takim telefonem. Do tego najprawdopodobniej jakis portfel, dokumenty, klucze.

Mozesz sie nie przyznac, ale czy wygodnie sie siedzi z takim telefonem w kieszeni? Prwnie nie wiec trzeba go prwnie wyjmowac i odkladac w ogrodkach restauacjach u znajomych wyjmowac z kieszeni.

Guest Anonymous

Dla mnie telefon z takim wyświetlaczem jest chorym rozwiązaniem. Max 5".

Jak już wcześniej wspomniałem w niniejszym wątku, od połowy maja br. posiadam Samsunga Galaxy S5. Ma on ekran o wielkości 5,1".

Przyznam szczerze, że z początku też myślałem o tym, jak będzie mi się go nosić w kieszeni spodni i trochę się tego obawiałem. No, ale w końcu kupiłem tego smartfona i teraz mogę śmiało powiedzieć, że nie jest tak źle. :) Wiadomo, że jest on znacznie większy od mojej dotychczas używanej Nokii N8, ale w kieszeni moich różnorakich spodni ten mój Samsung mieści się bez problemów i nie przeszkadza podczas noszenia go w kieszeni, tzn. nic nie uwiera itp. Jednak przy urządzeniu z ekranem o wielkości 6" i więcej faktycznie może być już z tym gorzej... :roll:

@barti nie wiem jakie ty spodnie nosisz bo ja swoją 5 czuje i to bardzo. Noszenie z przodu jest nie do przyjęcia. Zazwyczaj telefon noszę w tylnej kieszeni i wtedy przy kucaniu czy też innym nachylaniu wyraźnie wtedy telefon daje znać o sobie. Do tego stopnia dla mnie to jest uciążliwe, że gdy kucam a przy małych dzieciach zdarza mi się to często zawsze pamiętam żeby robić to nie na tą kieszeń w której mam telefon.

Guest Anonymous

5 a 5,1" to żadna różnica i tego Galaxy S5 jeszcze bym zaakceptował. Ale jako telefon naprawdę już nic większego.

Zazwyczaj telefon noszę w tylnej kieszeni

Nie radziłbym, bo w ten sposób istnieje duża szansa na szybkie jego pozbycie się.

Ja od niedawna mam Samsunga Galaxy S III i też mam dylemat jak go nosić. Na szczęście mam pokrowiec od jakiegoś starego aparatu fotograficznego zakładany na szyję, w którym ledwo się on mieści, ale się mieści :D

@barti nie wiem jakie ty spodnie nosisz bo ja swoją 5 czuje i to bardzo. Noszenie z przodu jest nie do przyjęcia. Zazwyczaj telefon noszę w tylnej kieszeni i wtedy przy kucaniu czy też innym nachylaniu wyraźnie wtedy telefon daje znać o sobie. Do tego stopnia dla mnie to jest uciążliwe, że gdy kucam a przy małych dzieciach zdarza mi się to często zawsze pamiętam żeby robić to nie na tą kieszeń w której mam telefon.

Ja tego mojego Samsunga noszę zawsze w w prawej bocznej kieszeni (można też uznać, że to kieszeń przednia). Kieszeń tę mam dość głęboką. W tylnej kieszeni nigdy nie noszę nic. Taka kieszeń to istna pokusa dla złodzieja... :?

Jak kto woli. ;)

Ja przy pasku nosiłem kiedyś moją pierwszą "komórkę", Motorolę D520. 8)

Nokia Lumia 610 nic specialnego , ale telefon służy mi dzwonić , słuchać muzyki , wysłać sms oraz w awaryjnej sytuacji przeglądnąć FB

Tak, jestem bardzo zadowolony. Jak na taką cenę to telefon niemal ideał. W końcu Android nie muli jak na zbędnych nakładkach od Samsunga, LG i innych.

No w Moto G jest coś w stylu Apexa. Ja Tobie powiem, że mój Samsung Galaxy S4 też nie muli, mimo że korzystam z Touchwiza i wielu aplikacji (Telefon mam pół roku, korzystam z GG, Skype, Facebook i innych społecznościówek, Tapatalk i praktycznie wszystkich funkcji). W ciągu pół roku mi się ani razu nie zawiesił i ani razu nie resetowałem do fabrycznych. Jestem zadowolony i nie żałuję wydanych pieniędzy :)