Skocz do zawartości

Jakie mamy telefony?


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Podziękowałem za współpracę Lumii 625 i wiekowej już Xperii neo V.

 

Obecnie przesiadam się na Xiaomi Redmi 3 (nie to samo co Redmi Note 3), którego serdecznie polecam osobom oczekującym trochę dłuższego czasu pracy na baterii niż 1-2 dni. To sprzęt przejściowy - zasadniczo czekam na rozpoczęcie sprzedaży Xiaomi Mi5.

 

W szufladzie leży jeszcze iPhone 5S, który zakupiłem dla numeru służbowego. Zrezygnowałem z pracy a telefon został, niemniej jednak po skosztowaniu alternatywnych platform nie mogę przemóc się do iOS.

Edytowane przez przemek.g
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Ja posiadam następująco:

Samsung solid GT-C3350,Samsung GT-3780,Samsung L760g, Nokia C2-01,Nokia 300 Asha,Nokia E51,Nokia 6610,Nokia 2626,Nokia 6020,Blackberry 8900 Curve,LG KG 275,Sagem My202X,Sony Ericsson W610i,Sony Ericson P800 i parę innych w szufladzie.

 

PS. Trochę się ich uzbierało. Dodam że wszystkie są sprawne i gotowe do użycia

 

Od tamtego czasu dużo się zmieniło. Teraz mam następująco:

 

1. ZTE Blade A452 LTE, którego polecam,

 

2. Samsung Galaxy Young GT-S6310,

 

3. Nokia 3510i i 3210 w szufladzie jako telefony awaryjne.

 

W planie jakiś kolejny tani używany telefon na androidzie w wersji minimum 4.2.2.

Edytowane przez Sławomir Pawłowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę edytować, więc piszę nowego posta.

 

  Zakupiłem używaną Nokię Lumię 520. Czy jest jakaś aplikacja tzw radar pogodowy, który pokazuje na mapie Polski lub Europy zachmurzenie, opady deszczu/gradu/śniegu oraz na bieżąco wyładowania atmosferyczne podczas burz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Huawei P8 jako główny. Ma sporo zalet,ale grzeje się jak piec kaflowy.Na mrozy jak znalazł :D Mimo to procek daje rade i smartfon nie zwalnia-chodzi jak burza. Może w P9 będzie chłodzenie cieczą. Tutaj zostaje czyste powietrze. Na zapas trzymam Nokię 6330 jako awaryjną. Telefon ten jest niezniszczalny.Dodatkowo jego ogromną zaletą jest bateria-trzyma 7-10 dni. Dla smartfonów to nieosiągalny pułap.

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ostatnio trochę w terenie przebywam to dokupiłem myPhone Hammer+, telefon nie do zdarcia, bateria trzyma tydzień przy normalnym użytkowaniu to wprost niewiarygodne, duży plus też za dobry moduł GSM, tam gdzie inne telefony gubią sieć Hammer+ nadal działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Od przedwczoraj Xperia Z3 Compact, wcześniej S4 Mini które oddałem bratu. Z3C super choć jeszcze niewiele mogę powiedzieć, S4 Mini był dobrym telefonem. Jeśli chodzi o moją historię z telefonami to najpierw miałem Nokię 3100, potem Nokię E50, Sony Ericssona K800i,Nokię N8, Samsunga S4 Mini i teraz właśnie Sony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...