Jump to content

Recommended Posts

Mój Samsung Galaxy S5, odpukać, póki co również nie zamula. Działa płynnie, szybko i sprawnie. A trochę różnych aplikacji już na nim mam.

Witam. Niedawno zmieniłem Samsunga Galaxy Core na Huawei Ascend P6. Chciałem go mieć juz rok temu. Trafiła się okazja więc zmieniłem. Telefon OK, super wykonanie. Jakiś czas temu otrzymał aktualizacje do KitKata 4.4.2. Jak za te pieniądze super sprzęt. Nie jestem fanem smartfonów za 2-3 tys. PLN.

Witam. Posiadam Samsung Galaxy Ace 2 od dwóch lat. Wnerwia mnie że bateria żre się sama.Prawie nic na nim nie robię , a bateria pada np. po 15 godzinach od ładowania. Czasem dwie doby. Wszystkie zżeracze prądu wyłączone.Aplikacji prawie nie mam , wyświetlacz na minimum świecenia. Jak wchodzę na zużycie energii to najwięcej pochłania system. Próbowałem ręcznie coś tam odłączać , ale gdzie tam . Parę dni temu kupiłem nową baterią i sam nie wiem. Może ten typ tak ma. Byłbym szczęśliwy , gdyby telefon między ładowaniami wytrzymywał ok . dwóch dni . Jeśli ktoś się zna , to pomóżcie . Dzięki.

Od lutego posiadam telefon Sony Xperia T3 - jestem zadowolony, tym bardziej, że 'przesiadłem' się z Sony Ericsson Xperia Neo V (co rusz się zacinał). Xperia T3 nie zacina się, tylko raz wymagał resetu (z mojej winy). Ogólnie dobry, funkcjonalny smartfon, a także designowo nie jest źle - ma wszystko, czego potrzebuję ;). Jedyną wadą (dla niektórych), to wielkość - jednak 5,3 cala to nie jest mało, a jeszcze Sony marnuje powierzchnię - patrząc na telefon, na spokojnie część powyżej i poniżej ekranu można by było 'odciąć'. Dla mnie w warunkach domowych jest dobry, ale w szkole - jako telefon dla ucznia - lekko za duży. Ale miałem wtedy z Sony do wyboru między Xperią M2 a wspomnianym wyżej T3 - no to wybór był oczywisty (pomimo bardziej kompaktowych rozmiarów Xperii M2).

Obecnie Nokia N8 i myPhone Cube 16GB ale w planie Motorola Moto X 2nd Gen bo te obecne to już mocno zużyłem 8)

Od stycznia zmieniłem swoją S4 na Samsunga Galaxy Note 3. Kolejna świetna zmiana. Ekran jest duży co sprawia, że ten telefon świetnie nadaje się do multimediów i przeglądania netu. Ramu jest wystarczająco no i Android 5.0, który z nowym touchwizem przypadł mi do gustu.

Telefon Motorola Moto E, jak za taką cenę to jakość z obsługą rewelacja. Gry chodzą bardzo płynnie, praktycznie brak zwieszeń, no i bateria zaskakująco dobrze się sprawuje. Posiadam go od 3 miesięcy.

Obecnie od zeszłego roku mam Sony Xperię Z3 Dual. Dość intensywnie go używam, prywatnie i do celów firmowych (druga karta SIM). Wady? Czasami mocno się nagrzewa, tak że można się oparzyć przy intensywnym używaniu.

4402e57894.jpg

Preferuję telefony na 2 karty bo cenię prywatność, jeden numer dla Rodziny a drugi dla Znajomych, a tak na marginesie MyPhone Cube ma jedną kartę do rozmów a 2 do neta za free 8)

Ja mam obecnie trzy telefony co używam, Samsunga Galaxy Young, Nokię 100 oraz Nokia Asha 206. W sumie to można doliczyć jeszcze stacjonarny z UPC ;)

Jeden, jeden! Jeden telefon, bo z trzema, to chyba bym zwariował.

A stacjonarny mnie wykańczał. Te różne zaproszenia na badania kości, serca, manografie lub te zakupowe doprowadzały mnie do szału. Zatem podziękowałem i mam święty spokój.

Ja mam akurat trzy, bo Plus i Orange + dodatkowy Orange dla pewnej grupy osób żeby nie mieli mnie 24h, rzadko go noszę. Co do stacjonarnego to rzadko mi ktoś dzwoni, a głównie ja dzwonię bo mam 60 minut darmowych do wszystkich sieci.

Jakoś o stacjonarnym telefonie w niniejszym wątku wcześniej nie wspomniałem. ;)

Telefon stacjonarny też oczywiście mam. W sieci Orange (dawniej Telekomunikacja Polska S.A.). Obecnie mam taryfę "Plan na Każdy Dzień" za 49 zł miesięcznie, w której mam bez żadnych limitów darmowe połączenia krajowe (tylko stacjonarne), międzynarodowe do Unii Europejskiej (tylko stacjonarne) oraz USA, Kanada i Australia (stacjonarne i komórkowe). Istnieje też podobna taryfa za 69 zł miesięcznie, gdzie dodatkowo mamy też nielimitowane połączenia na "komórki" w kraju. Mi jednak z powodzeniem starcza ta taryfa za 49 zł, bo na "komórki" to dzwonię z mojej, gdzie też mam nielimitowane darmowe połączenia do wszystkich w kraju.

A ja muszę się przyznać, że jestem "Playocholikiem" - mam trzy numery w Play (dwa w "Play na kartę rok ważności konta, które ostatnio rzadko używam, ale je utrzymuję, bo kiedyś jeszcze mogą się przydać; i jeden podstawowy w "Play Online na kartę" którego obecnie używam jako głównego do komunikacji że światem) :D

Ja od połowy marca mam LG Spirit - dość dobry telefon, 1 GB RAMu, 8 GB pamięci wbudowanej, Android 5.0, LTE. Czasami musi trochę pomyśleć, ale też nie działa w nim dioda powiadomień czy ma idiotyczną formę odbierania połączeń. Jest na abonament w Playu za 79 zł z odnawialnym transferem 8 GB co miesiąc, z czego zużywam gdzieś tak połowę.

Mam samsung galaxy alpha i jestem z niego bardzo zaowolony, chodzi płynnie (żadnych zwiech). Wcześniej miałem przez prawie 5 lat samsung omnia hd 8910 ale w końcu się zepsuł i zachciało mi się iphone 5s ale trafiłem na oszusta na allegr i ani tel ani zwrotu kasy na szczęście jest POK. Pomyślałem ze to za karę ze mi się iphone za chciało i wybrałem Samsung Alpha tym razem już kupiony bezpiecznie w sklepie bo już raz dostałem nauczkę a patrząc jak organy ścigają tego oszusta to jeszcze wielu ludzi zostanie tak oszukanyco bo sprawcy czują się bezkarni.

Od paru miesięcy Nokia 1520, od dwóch dni testuję Sony Xperię Z3, dodatkowo posiadam jeszcze starą, wysłużoną, ale jeszcze działającą Nokię N95.

Ostatnio potrzebowałem czegoś z niższej półki co zastąpi wysłużoną Xperię X8 na której już nawet maila było ciężko odczytać i wybór padł na Lumię 535 DS. Działa, bez wodotrysków, ale stabilnie więc jestem zadowolony. Dual SIM z Vikings Mobile + Aero2.

... bo na tej na wyświetlaczu bym się nie połapał.

Też kiedyś myślałem że się nie połapię, a jednak się połapałem i teraz mam problemy z obsługą starych telefonów :lol2:

Ja obecnie (chyba od roku) mam Samsunga Galaxy S III i powiem szczerze, że ten Android tak przez wszystkich krytykowany dla mnie jest super :)