Skocz do zawartości

Jakie mamy telefony?


Rekomendowane odpowiedzi

no a ja do tej pory od ponad 3 lat mam zwykłą N95 z kartą 8GB... czas już pewnie w końcu na coś dotykowego ale tak się przyzwyczaiłem do tej nokii, że wciąż mi dobrze z nią. działa bez zarzutu, nie wiesza się. urzeka mnie wciąż jakość dźwięku tych dwóch głośniczków. na początku był problem z kartą micro sd ale toshiba class10 - 8GB rozwiązała problem i działa do tej pory szybko i sprawnie. drobne modyfikacje symbiana, zmieniona czcionka, tapeta na całym pulpicie; shazam działa, nawigacja używana w kryzysowych sytuacjach działa, opera działa; zdjęcia jak najbardziej dobrej jakości jak i wideo. aż szkoda się rozstawać z tym telefonem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie mam 3 telefony:

Plus-Sony Xperia J,

Play-Lumia 900,

NJU mobile-Sony Xperia T.

Najbardziej z nich wszystkich cenie Lumie 900 za jakość wykonania ,szybkość i prostotę obsługi .Do Xperi T tez nie mam zastrzeżeń :D

Xperia J po aktualizacji tez daje rade :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam następująco:

Samsung solid GT-C3350,Samsung GT-3780,Samsung L760g, Nokia C2-01,Nokia 300 Asha,Nokia E51,Nokia 6610,Nokia 2626,Nokia 6020,Blackberry 8900 Curve,LG KG 275,Sagem My202X,Sony Ericsson W610i,Sony Ericson P800 i parę innych w szufladzie.

 

PS. Trochę się ich uzbierało. Dodam że wszystkie są sprawne i gotowe do użycia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nokia E52 już trzecia i nie chcę innego, telefon nie do zdarcia

Jak najbardziej do zdarcia. U mnie pierwszy upadek z wysokości wewnętrznej kieszeni w marynarce skończył się nie tyle roz[beep]em obudowy, co pęknięciem korpusu (oryginalnego, nie zamiennika) :shock: telefon fajny jeśli chodzi o projekt, oprogramowanie i funkcje, ale jakość użytych materiałów i ich trwałość paskudna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

A takie pytanie - bo ostatnio się zastanawiam nad Nexusem 4. Nie przeglądałem wszystkich stron, przyznaję się bez bicia, ale czy ma ktoś może ten telefon i mógłby powiedzieć o nim coś więcej? Bo wiadomo, recenzje w internecie nie dadzą tak dużo jak opinia człowieka, który go używa na co dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...