Skocz do zawartości

Odbiorniki Cyfry + - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od dzisiaj mam pvr philipsa i jestem bardzo zadolwolony ładny obraz ,cichy mam pytanie czy podczas nagrywania musze przerywac stopem czy wystarcz pauza by ominąć reklamy? i czy mozna dowlnie zmazywac nagrania? przepraszam ale jestem laikiem w tym temacie.

 

A po co pauzować nagranie na reklamy, powiem szczerze że nawet nie wpadł bym na ten pomysł, aż muszę sprawdzić czy to działa. Stopem zatrzymujesz nagranie jedynie pause może zadziałać. A nie wygodniej po prostu nagrać cały program i przewijać reklamy w trakcje jego oglądanie. Ideą PVR jest możliwość nagrania programu jeżeli nie możemy go obejrzeć w godzinie emisji po co siedzieć przed TV i nagrywać coś co się jednocześnie ogląda i jeszcze być dodatkowo skoncentrowanym na omijaniu reklam, zwłaszcza że tego nagrania i tak nie można wydobyć z dekodera.

 

 

Kilka postów wcześniej pochwaliłem swojego Philipsa i chyba wykrakałem bo zaczynają się wszystkie problemy o które były wymienione na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dzisiaj mam pvr philipsa i jestem bardzo zadolwolony ładny obraz ,cichy mam pytanie czy podczas nagrywania musze przerywac stopem czy wystarcz pauza by ominąć reklamy? i czy mozna dowlnie zmazywac nagrania? przepraszam ale jestem laikiem w tym temacie.

 

ja może i jestem nie douczony ale nie przypominam sobie żeby była możliwość ominięcia nagrywania reklam w całości nagrania poprzez przyciskanie pauzy (o stopie nie wspominając bo przecież kasuje on dalsze nagrywanie) - pauza tylko i wyłącznie zatrzymuje w danym momencie obraz na ekranie - ale sygnał w dalszym ciągu jest wysyłany do dysku i suma sumarum na końcu nagranie i tak będzie z reklamami...

 

ale może mnie coś ominęło :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam starego Mediasata i właśnie pozmieniałem coś w Ustawieniach,a konkretnie Parametry odbioru i mi "wcięło" wszystkie programy :evil:

Zachciało się szukania jakiegoś LideraTV - k....!!!!!!!!!!!!

Jeśli ktoś z Was orientuje się w tym archaicznym sprzęcie to proszę o pomoc...konkretnie interesują mnie właściwe częstotliwości i takie tam [beep]oły-ja tego nie czaje!

 

Z góry dzięki za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś "samo" się naprawiło :D

Tego już było za dużo.Może do końca umowy w czerwcu jeszcze wytrzyma...aczkolwiek mam chęć rzucenia nim o ścianę!

 

P.s.Jak wybieram "macierzystego" satelitę to wszystkie prawidłowe dane same wskakują,ale jest taki krótki moment,że po przejściu do wyboru satelity,częstotliwości i pozostałych danych,to w HotBirdzie,w polaryzacji jest-pionowa,a FEC-1/2...dziwne.Poza tym nie reaguje na zmianę satelity-bo ja nie wiem co gdzie wklepać i czy w ogóle to coś da :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pewne pytanie,

moi znajomi mają cyfrę od x lat, mieli jakiś stary dekoder chyba philipsa, poszli go wymienić, nie znają się na tym, powiedzieli, że chcą jakiś najlepszy i są w stanie płacić dalej 10 zł za wynajem, dostali od sprzedawcy jakiegoś thomsona, który nie ma nawet hdmi, tylko jedno eurozłącze, kupują lcd tv i wspomniane przeze mnie wcześniej złącze bardzo by się przydało. Da rade żeby jeszcze raz poszli i wymienili sobie np na pvr?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowna Pani,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że reklamacja jest w trakcie rozpatrywania. Odpowiedź zostanie udzielona do 22 listopada 2010 roku.

 

Proszę o cierpliwość.

 

W przypadku pojawienia się pytań, chętnie udzielę wyjaśnień.

 

Łączę wyrazy szacunku,

 

Qqqq Xxxx

Dział Relacji z Abonentami

Na ten czas zafundowałem sobie wstrzemięźliwość. A tak przy okazji, dekoderów Sagem nadal brak.

Decyzja została podjęta. Inny typ dekodera nie wchodzi już w grę. Ma być sprawny Sagem, taki, który pozwoli dotrwać do końca umowy – grudzień 2011. By nie było pomówień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To raczej nie wina okablowania, kabel antenowy wymieniałem kilka miesięcy temu (poziom i jakość sygnału są dobre), kabel euro też jest dobry, akurat mam ich troche i nawet na porządnym grubym jest tak samo. Jeśli chodzi o internet (WCDMA, HSPA) to korzystam z modemu USB, używam nawet przedłużacza do niego aby właśnie próbować różnych miejsc i maksymalnie go oddalić ale nie pomaga. Jak pisałem problem zauważyłem na drugi dzień odkąd zacząłem korzystać z tego neta. Czy jest możliwe że ten tuner tak reaguje od tego właśnie? On ma kilkanaście lat pewnie, nie wiem jak takie wiekowe łącza czy styki w urządzeniu reagują np na sieć radiową. Z tego internetu będę korzystał przez dłuższy czas.

 

Typowe zakłócanie urządzeń pracujących na GSM sprzętu RTV. Kable itp nie mają tutaj na nic wpływu. Twój modem sieje silny sygnał który zakłóca dekoder i/lub twój TV co objawia się w ten sposób. Jedne słuszne rozwiązanie to oddalenie urządzeń na taką odległość aby nie powodować zakłóceń lub nie korzystanie z nich w tym samym czasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...