Skocz do zawartości

Odbiorniki Cyfry + - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie to nie ma sensu prezentowac cos co nie jest dostepne. To nie trzyma sie kupy. Gosc taki jak ja klika na dostepne dekodery i widzi pare modeli. Oglada, porownuje, czyta. Gdy wybiera okazuje sie ze nie jest dostepny. Albo Cyfra+ robi cos bardzo ale to bardzo glupiego albo Ty mylisz sie. Jutro zadzwonie do BOK Cyfry i dowiem sie na 100%. Jezeli jest tak jak mowisz to wysmieje ich. Po co prezentuja cos czego nie ma? Tak naprawde to byl jedyny odbiornik SD z Cyfry+ ktory wart byl wybrania. I co ja mam teraz wybrac???? Stronga? Nie dziekuje! :censored:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Posiadam Pioneer'a 1430 Cyfry+ z oryginalnym oprogramowaniem.

Mam pewien problem - otóż tuner ten nie posiada opcji wyświetlania programów nadawanych w 16/9 w formacie 4/3 letter-box. Posiada tylko opcję 4/3 pan&scan. Niestety ten format obcina niektóre istotne fragmenty obrazu - z prawej i lewej strony (np. napisy końcowe filmów). Oczywiście wiem, że w menu można ustawić format 16/9, ale wówczas postacie są rozciągnięte w pionie, a mój TV niestety nie posiada możliwości zrobienia letter-box'a.

Miałbym pytanie - czy istnieje jakiś soft na tego Pioneer'a, który albo zamienia format 4/3 pan&scan na format 4/3 letter-box, albo po prostu dodaje do menu ten format? Dodam, że nigdy nie wgrywałem żadnych softów, stąd to pytanie.

Czytałem również, że niektóre Mediasaty posiadają w oryginalnym oprogramowaniu właśnie ten format (4/3 letter-box, a nie 4/3 pan&scan). Niestety nie wiem jakie to modele.

Jeżeli ktoś wie, które Mediasaty posiadają ten format, będę wdzięczny za info.

 

Z góry dziękuję za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisaliśmy nową umowę z CYFRĄ+ i otrzymaliśmy nowy dekoder PHILIPS DSR 6201/91 HD. Podłączamy dekoder (EURO-EURO) do zwykłego telewizora (nie otrzymaliśmy jeszcze telewizora HD), i okazuje się że dekoder nie współpracuje z naszym telewizorem tzn. nie wyświetla właściwie obrazu; pojawiają się tylko na każdym kanale, a także w MENU latające po ekranie pasy. Dlaczego tak się dzieje? Jak to naprawić?

 

PS. Oczywiście nawet nie możemy próbować jakichkolwiek zmian w opcjach MENU, bo my po prostu nie widzimy obrazu (latające po ekranie pasy). Co robić? Ratujcie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj 'giną' mi niektóre kanały Cyfry, tzn jest fonia, brak wizji. Tuner Strong SD, karta(y) Multiroom (używana tylko główna).

O co chodzi jakieś update'y trzeba ściągnąć, same się ściągną ? Dekoder ustawiłem na kanale Canal+ jak radzą w instrukcji, chodzi już godzinę i ciągle brak wizji...

 

Edit: Już sobie poradziłem, pomógł reset dekodera (wyłączenie z prądu na chwilę :lol2: ). Nie wiedziałem, że dekodery robią też na Windows :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...