Skocz do zawartości

Odbiorniki Cyfry + - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Radziu84 Poza tym musisz mieć mocne nerwy, poczytaj wątek o tym tunerze w tym dziale, moim zdaniem szkoda sobie zawracać nim głowę tym bardziej że niby sprzęt jest twój ale listę kanałów i oprogramowanie dalej c+ będzie wciskać czy tego chcesz czy nie a teraz biorąc w promocji masz dzierżawę za darmo nawet pvr-a, a jak rezygnujesz z cyfry oddajesz i po kłopocie a tak zostanie ci pamiątka, chyba jedyną zaletą jest odbiór NTC. Osobiście poczekał bym na Fergusona Arivę 100 bo gdyby nawet odechciało mi się c+ to kupuję przykładowo kartę tnk i mam co oglądać. Inaczej się sprawa ma jeśli byś chciał oglądać coś z DVB-T to wtedy Ariva ci nic nie da bo ma tylko tuner DVB-S. Tylko z drugiej strony nie wiadomo kiedy DVB-T ruszy o czym nie muszę chyba pisać bo temat raczej wszyscy z forum znają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam Stronga 6880 od wczoraj (w oczekiwaniu na PVR), jeszcze mi się nie zawiesił, ale ... mam wrażenie że na polsatowskim Echostarze 616 był lepszy obraz niż na tunerze Cyfry. Telewizor LCD 32 Samsung. Wersja oprogramowania Stronga 9.02.10-091A0100, czytałem na tym forum że są już nowsze wersje ale nie wiem czy aktualizować, czy mi to coś zmieni? Bardzo proszę o odpowiedź. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mnie jakaś bladź na infolinii okłamała, bo powiedziała, ze na każdym odbiorniku PVR. Pytam się czy jak do tego modelu podepnę dysk to czy będzie mozliwość korzystania z usługi. Odpowiedziała, ze tak. W sumie i tak mi na tym nie zależy, bo wolę wziąć film z wypożyczalni i obejrzeć za 1/3 ceny VOD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...