Skocz do zawartości

Odbiorniki Cyfry + - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję porady przy wyborze dekodera Cyfry+. Problem polega na tym, że do tej pory miałem dekodery CP, które pozwalały tworzyć Listy Ulubione. W związku z tym zastanawiam się nad Strongiem, który w swoim oprogramowaniu ma taką opcję. Może jednak zrezygnować z możliwości tworzenia List Ulubionych i wziąć inny dekoder, tylko który jest w miarę dobry? Jeszcze jedno, interesuje mnie tylko dekoder SD. Z góry dzięki za wszelkie porady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończy mi sie umowa terminowa w C+ i zastanawiam sie nad kupnem tunera Philips HD z mozliwoscia odbioru DVB-T

Moje pytanie brzmi czy na tym tunerze da sie odbierać TV naziemna bez karty ( do karty mam juz tuner nie HD).

Słyszałem że podobno po uruchomieniu DVB-T na tunerze z karta cyfry i następnie po uruchomieniu jej i wyjęciu karty wszystko działa prawidłowo do czsu wyłączenia tunera (ew. wyłączenia z pradu - odłaczenie zasilania).

jesli ktos ma możliwośc prosze o przetestowanie i informację.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam abonentów C+ .

Mam kilka pytań odnośnie w/w platformy .

1. Jaki jest w chwili obecnej najlepszy tuner HD w C+ ?.

2. Czy jest możliwość swobodnego odbioru kanałów z Astry ?.

3. Czy tuner HD ma opcję ( tak jak w Samsungu HD ) ustawiania 8 list ulubionych ?.

4. Czy będzie jakaś możliwość odbioru dwóch odrębnych kanałów na dwóch/trzech telewizorach , z jednego tunera ?.

5. Mam Polsat w kablówce - czy jest możliwość odbioru Polsatu bezpośrednio z tunera .( przelotka lub coś podobnego )

Z góry dziękuję za odpowiedzi i miło pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie. Wczoraj nabylem cyfre+ pakiet podst.+ i do tego mam jeszcze canaly+. sprzedawca powiedzial mi ze do konca miesiaca bede mial dostepne kanaly z wtzszego pakietu czyli z komfortowego, a nie mam co jest? moze zadzwonic do cyfry a moze juz nie ma takiego czegos z tym wyzszym pakietem a sprzedawca sie pomylil....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z dekoderem (Strong 6880).

 

Otóż po dołączeniu przez Cyfrę kanału History, na pozycję 1 zamiast TVP1 wyszukuje mi się RAI Edu 2 (Storia). TVP1 nie ma na liście nawet po dodaniu go ręcznie. Nie wiem, co mam robić, tym bardziej że nie jest to pierwszy raz. W BOK Cyfry nie potrafią mi pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu teraz kupować tunera od c+ bo masz promocję i tunery są bez dzierżawy a poza tym to jak zrezygnujesz kiedyś z cyfry to ci zostanie na dekorację no chyba że chcesz się bawić w podmianę softu ale sprzęt generalnie nie jest z wyższej półki więc zainwestuj w coś swojego HD, może Fergusona Arive 200, nie jest zbyt drogi, ma być też premiera Arivy 100 która też jest HD i będzie jeszcze tańsza tylko na razie nie wiadomo jak będzie chodziła z c+ bo model 200 działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...