Skocz do zawartości

Odbiorniki Cyfry + - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z dekoderem Opticum 4060XC mianowicie nie chce mi chodzic ten dekoder pod spliterem gdy załacze dekoder to pisze zakodowane dodam tylko ze tata ma ten sam dekoder i wszystko u niego działa.Trzeba jakis inny soft do tego dekodera wgrac zeby było wszystko ok????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Anonymous

Jezeli masz dekoder HD, to nie znajdziesz wersji SD, poniewaz SD miesci sie pod HD w dekoderach HD, w dekoderach SD na odwrot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie krotka pilka. Jutro mam jechac do salonu po tuner i karte multiroom i pytanie.Ktory dekoder z cyfry z HDD wziac ? Czy PACE 500GB czy PHILIPS 250GB ? Dodam ze jedyne co mnie interesuje to BEZAWARYJNE DZIALANIE ! Czyli ktory tuner nie bedzie mi sprawial problemow podczas ogladania i nagrywania programow oraz bedzie szybko przelacza kanaly i dobrze wyswietlal EPG ?. Zadnych innych cudow nie zamierzam z nim robic. To bedzie truner do drugiego (malego) pokoju. Nie jako glowny. Z gory dzieki za info !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wonsik ale ja nic nie wymienialem. Nie mialem zadnego tunera od cyfry. Ten jest pierwszy i wyraznie kilka razy wymagalem powtorzenia od konsultanta ze mam go za 0zl razem z multiroomem za 0zl. No i za namowa @grzejnika PACE juz jest w domu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz, czy nie masz czasem filtrowania mac wlaczonego na routerze. Sprawdz tez ustawienia dekodera (brama i dns).

Witam,

 

Mam pakiet C+ Optimum + MR i chciałbym zapytać się o wymianę dekodera sd na hd. Co można dostać i za jaką kwotę?

...Po wymianie będziesz płacił standardową stawkę za wynajmowany sprzęt, czyli 15zł za sagemcoma i 20zł za PVR
Juz nic na wlasnosc nie daja. Pozostaja inne zrodla.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przedłużyłem umowę ale myślałem że nie będę potrzebował dekodera bo mam sagemcoma dsi87 ale w tym miesiącu minęła gwarancja i nie podlega już wymianie proponowali mi dsi83 w użytkowanie za 0zł ale [beep]a nie brałem...i teraz przydał by się w kto wie co przyniesie ze starym sagemcomem dsi87 następne 13 miesięcy i co wydam teraz 198zł? :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam przedłużałem ostatnio umowę pakiet startcanal plus hd , rozmowa telefoniczna po uprzednim wysłaniu rezygnacji - aktualnie posiadam stronga 6880 i telewizor crt , wspomniałem w rozmowie że możliwy zakup telewizora hd i może przydałby się tuner HD , konsultant stwierdził że zapisze tak iż do końca czerwca bedę mógł odebrać tuner hd i w związku z tym mam pytania ;

1 czy wypowiedż konsultanta jest wiążaca i nie bedzie żadnych ewentualnych problemów ?

2 czy aktualnie dostępne tunery hd w cyfrze SAGEMCOM DSI87 HD i PACE PVR HD działałyby pod moim aktualnym telewizorem CRT ? czy musi byc do nich tv HD

3 Który z nich jest lepszy jak coś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wymienić tuner raczej ? jakbym zmieniał telewizor będzie od razu jak znalazł , a na aktualnym crt nie będzie żadnych problemów z odbiorem zgadza się ?

Ad3 tzn ? nie ma za bardzo różnic między nimi ? a może oba są po prostu do kitu i lepiej zostawić sobie na razie swojego stronga do którego nie mam żadnych zarzutów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiało można dekoder wymienić i nie będzie problemów z odbiorem na CRT.

Ad. 3 Sagemcomy masz za darmo na użyczenie lub na własność za 199 zł a pozostałe w dzierżawę za 20 zł. Poczytaj w wątkach jak spisują się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...