Skocz do zawartości

Odbiorniki Cyfry + - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście, że masz rację. ;)

Jednak byłem poproszony przez moderatora o uzupełnienie swojego postu i zrobiłem to.

Moja wypowiedź udowadnia tylko iż Francuzka Cyfra+ oferuje w Polsce sprzęt nieomal muzealny, a jej oferta programowa jest, co najmniej dwukrotnie przedrożona.

O ile jest to możliwe proszę moderatora o przeniesienie mojego postu na właściwe miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie poniewaz doszla mnie informacja ze sa nowe dekodery Philips DSR 3201 z wyswietlaczem cyfrowym (nie z dioda jak normalnie prezentuje sie na stronach cyfry+) Czy jakis dystrybutor mogl by to potwierdzic/zaprzeczyc? A jesli to prawda to jaki zakres seriali obejmuje wersje z wyswietlaczem cyfrowym.

 

Pozdrawiam

Krzychu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Digi-TV nadaje swoje pakiety na ośmiu transponderach satelity Intelsat 1.0°W.

Z tego co wiem Rumuńska Digi_TV nadaje również na Węgrzech, Słowacji, Czechachi i Serbii. Jest kodowana w Nagravision 2.

Wanderer - dzięki za tak obszerny materiał :lol: . Imponujące, że ceny są tak niskie. Fakt, trzeba liczyć tak, tam pracuję i tam żyję :( .

Dekoder jest użyczany wraz anteną za darmo. Darmowy jest też montaż. Fantastyczne :lol:

Sky Digital ma swój temat - dla przypomnienia.

:wink: -serdecznie pozdrawiam- :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 września Cyfra+ zmieniła tzw.nano na nowe 5108 i z tego powodu karty pirackie K3 przestały działać. Podobnie wcześniej zareagowała francuska platforma CanalSat i tak zachwalane karty K3 przestały być użyteczne dla Seca2, poza holenderskim pakietem Canal Digitaal.

Przez zmianę nano tymczasowo zastopowano piractwo Cyfry+. Na starym nano pozostały jeszcze kanały TVN.

 

Pojawiły się też problemy z niektórymi splitterami kart oraz tzw. sharingiem na Dreamboxach (wydłużył się czas odpowiedzi).

 

Abonenci Cyfry zgłaszają też problemy z legalnie opłacanymi kartami, więc ta zmiana mogła spowodować jakieś usterki kart u abonentów. Wydaje się, że dystrybutorzy Cyfry będą mieli dodatkową pracę.

 

Podobno bez kłopotów pracują karty nielegalnie aktywowane na pełny pakiet, więc ta zmiana nie powinna nic tu zmienić.

 

Nie wiadomo, czy holenderski pakiet Canal Digitaal zrobi podobny manewr ze zmianą nano, jak Cyfra+ i CanalSat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 września Cyfra+ zmieniła tzw.nano na nowe 5108 i z tego powodu karty pirackie K3 przestały działać. Podobnie wcześniej zareagowała francuska platforma CanalSat i tak zachwalane karty K3 przestały być użyteczne dla Seca2, poza holenderskim pakietem Canal Digitaal.

Przez zmianę nano tymczasowo zastopowano piractwo Cyfry+. Na starym nano pozostały jeszcze kanały TVN.

 

Pojawiły się też problemy z niektórymi splitterami kart oraz tzw. sharingiem na Dreamboxach (wydłużył się czas odpowiedzi).

 

Abonenci Cyfry zgłaszają też problemy z legalnie opłacanymi kartami, więc ta zmiana mogła spowodować jakieś usterki kart u abonentów. Wydaje się, że dystrybutorzy Cyfry będą mieli dodatkową pracę.

Podobno bez kłopotów pracują karty nielegalnie aktywowane na pełny pakiet, więc ta zmiana nie powinna nic tu zmienić.

 

Nie wiadomo, czy holenderski pakiet Canal Digitaal zrobi podobny manewr ze zmianą nano, jak Cyfra+ i CanalSat.

 

Dobrym zwyczajem jest, do przytoczonej informacji podać jej źródło. W tym przypadku to jest SAT Kurier.

 

-pozdrawiam-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat tutaj wyszla oferta dla klientow ktorzxy wezma cos bo tanie a jakosc maja na 2-3 miejscu- dali by phile 3201 za 99 to co innego a ten badziew wiecej nie jest warty- tak samo stare mediasaty nie sa warte tych pieniedzy tzn. 199( 1330 wolne, stare, przepalone) . mam nadzieje ze wkoncu cos zmienia w nowym sprzecie bo to juz ma 8 lat - a nowe thopsony ts4 czy phile 3201 sa lepsze ale tez bez rewelacji.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio puścilismy ok 30 kenów na własnośc i żadnych problemów 8) Może zaczeli dokładnie sprawdzać w serwisie wszystkie egzemplarze :shock:

 

Od czasu wlasnie chyba tej serii co byla cala spalona to C+ zerala umowe z firma serwisujaca i podpisala z ta co serwisowala Wizje TV od tamtego czasu wszystkie co przychodza sa OK i wtedy tez chyba piloty wmienili na te bardziej plaskie.

 

A co do zlomu to sie zastanawiam czemu te philipsy stoja na allegro ~300zl, a te pionierki niekiedy jeszcze wyzej....... Swoja droga najmniej problemow chyba jest z tymi philipsami 6000 no i z nowymi thomsonami na wynajem....

 

Krzychu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za offa,ale jest to najsmieszniejszy i na razie najbardziej bezsensowny temat na calym forum.Nawet w dziale CP podobny temat nie powoduje takich "doznan" :lol::D .Temat o wciskanych ludziom zlomach przez lidera na rynku jest zenujacy.Im dluzej toczy sie tu dyskuja,tym bardziej jest to przerazajace :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...