Skocz do zawartości

Odbiorniki Cyfry + - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno sie nie obrazilem.Co do ITI to juz tez sie za bardzo nie udzielam,bo denerwuje mnie juz te przeciaganie startu.Sama oferta tez jest normalna,podobnie jak i sprzet,w przeciwienstwie do sprzetu Cyfry,ktory jest slabszy nawet niz w CP.Odnosze sie do tego w czym uczestniczylem przez pare ladnych lat.Na pewno tez nie udzielalbym sie zanadto we wspomnianym temacie mada.Jednak gdyby nie wejscie ITI,byloby nadal takie same bagno jak dotad.A tak powoli widac juz promyk nadziei na zmiany i to w kazdej platformie.Choc planowana zmiana sprzetu w Cyfrze jest jakas dziwna,niby jest,ale nie wiadomo kiedy i jak(podobnie jak start N).Zeby go otrzymac nie wystarczy przedluzyc umowy,a trzeba bedzie jak zwykle rozwiazac stara.W niczym te podejscie do abonenta sie nie polepszylo,ale do tego sie juz wszyscy przyzwyczaili.PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

philips 3201 i thopson ts4 sa lepsze niz echostar 616 ,a philips 3201 napewno nie gorszy od samsunga- wiec z tym sprzetem oczywiscie przesadzasz- masz racje stare mediasaty czy phile to tragedia ale nikt nie kaze ludziom tego kupowac maja wybor nowy thomson w dzierzawe lub nowy philips na wlasnosc- ale pamietaj ze u nas najwazniejsza jest cena- co tanie - ludzie mysla ze jak zaoszczedza to bedzie to samo - niestety. jesli chodzi o jakosc- to duza wage maja takze kable eurozlacza- mam lg 29 cali 100hz i mam pionka 1630- przez 2 lata byl podlaczony przez zwykle euro- wczoraj wymienilem na euro ze zlotymi koncowkami(roznica w cenie tez duza jakies 400%) i obraz jest duzo lepszy- mysle nowy tuner tez w jakosci cos pomoze.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość PawelU1981

No pewnie bedziesz musial kupic. Bo nie wiem czy do tego ktory wejdzie teraz dolaczysz dysk :wink:

 

Jak to...?! Przy dierżawie dekodera (nowego), od cyfry nie będzie pobierana opłata 10zł...??? :wink:

 

Dokladnie tak nie bedzie tej oplaty. Potwierdzenie tego jest na stronie Cyfry+ i w jednym z artykulow na SatKurierze :D

 

Edycja pitter: połączyłem dwa posty w jeden. Czy funkcja "Zmień" jest dla kolegi znana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tak informacyjnie pytam - jak wam działa wyjście cyfrowe w mediasacie Thomson'a. U mnie jest tak, że na TVN nie zawsze dźwięk zaskoczy normalnie (słuchając przez telewizor). Natomiast jak nadawany jest jakiś film w 5.1 i chcę go odsłuchać przez wzmacniacz z dekoderem DD to trzeba wiele razy przełączyć, żeby dźwięk zaskoczył. Co dziwne, to wzmacniacz identyfikuje od razu rodzaj transmisji (np. DD5.1), ale w głośnikach głucho.

Wzmacniacz na innych źródłach (DVD) jak najbardziej działa prawidłowo (dla pewności podpinałem tym samym kablem do tego samego gniazda).

Wersja softu mediasat'a - 45.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...