Skocz do zawartości

Odbiorniki Cyfry + - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cyfra plus, największa polska platform, i jedna z najdroższych w Europie. W swojej ofercie posiada dekodery, które nie są uważane za nowośc na rynku TV sat. Za to C+ rozprowadza same karty, co daje jej przewagę nad konkurencja. A co wy myślicie o zapleczu technologicznym tej platformy cyfrowej? jakie według Was są dekodery, które platforma oferuje swoim klientom?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfra+ podobno zamówiła dekodery HD Mediasat od firmy philips. Jeden z PVR, a drugi bez. Orientujecie się może gdzie można znależć informacje na temat tych produktów Philipsa? Nigdzie nie potrafię znależć konkretnych info. Ma to być model Philips DCR7000. Te dekodery ma też Canal+ we Francji. Bawił się ktoś takim dekoderem, a jeśli tak to jakie wrażenia? Głównie chodzi mi o wersje PVR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie bedzie tak pieknie brak konkurecji znowu badziewski repertuar a cena pakietu ostra. Wiec na razie to C tylko łupie rynek Pl z kasy a wzamian nie za wiele daje. No powiedzmy troszke starocia i pare nowosci ze Polsat to juz dno to nie widze w tym plusu dla C. Może by troszke zabrali sie za zchodzenie z nieba na ziemie bo ostatnie lata to totalne olewanie klijenta. Popatrzcie na zachodnie platformy przy nich C to szmelcowanie staroci w cyfrowym wydaniu i tylko tyle a jak ktoś zapomniał to 120 zeli to koszty nie mały jaki serwowała C abonento i co wzamian. STAROCIE.

 

Co do sprzętu to latka upłyną zanim cos zrobią w tym kierunku .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Osobiście zamiast oferowanego Philipsa (jak zaznaczono funkcje dolby surrond i ac3 wygląda że jest to jakaś nowośc)wolę dołożyc z9 dych i kupic fergusona 7018,lub gol.interstara 7800 z uniwersalnym modułem+2gniazda ci i kartę c+ na rok a nie jak w ofercie c+na 2 lata

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ofercie C+ umowa jest zawsze na rok, bez względu na to czy bierze sie samą kartę czy również dekoder.

 

Co do fergusonów to zgadzam sie z przedmówcą, zyskały popularność dzięki mozliwościom edukacyjnym ale bardzo ustępują takim produktom jak Interstar, Humax itp :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ferguson to mi kojarzy się raczej z traktorem. Przereklamowane odbiorniki i tyle

 

Dowcip polega na tym, że wogóle nie są reklamowane. Nie są reklamowane ponieważ nie ma takiej potrzeby i tyle!!!

 

Reasumując: najpierw poczytaj albo poużywaj a potem pleć te swoje bzdury...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ferguson to mi kojarzy się raczej z traktorem. Przereklamowane odbiorniki i tyle

 

Dowcip polega na tym, że wogóle nie są reklamowane. Nie są reklamowane ponieważ nie ma takiej potrzeby i tyle!!!

 

Reasumując: najpierw poczytaj albo poużywaj a potem pleć te swoje bzdury...

 

Niestety poużywałem i jest to wielka kupa, w ogóle żałuję, że to coś w ręku miałem.

Bzdury to ty pleciesz i naucz się pisac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcą, za tą cenę którą płacimy za Fergusony otrzymujemy dość dobry sprzęt, oczywiście nie można go porównywać do np. Dreamboxów ale to zupełn ie inna grupa tunerów, a w swojej klasie Ferdki są OK. A tak z innej beczki Dreamboxy też nie są doskonałe, zwłaszcza niższe modele DM500 i DM5620 - słaba jakość dźwięku i nienajlepsza obrazu, sam miałem kiedyś 5620 to wiem o czym piszę, w droższym DM7020 już jest lepiej z jakością obrazu i dźwięku, ale koszt sprzętu też niebagatelny. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko, że np w bardzo podobnej cenie do Fergusona można nabyć np Interstara 7700 z UCAS który oferuje nam dużo lepszą jakośc fonii i lepsze menu i funckje obsługi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tyle,ze na forum HDTV(nie podaje adresu,wiadomo dlaczego)ma raczej niezbyt pochlebne opinie.Dopoki nie ruszy platforma,ktora chcesz odbierac w HD-to chyba bezpieczniej sie wstrzymac.Poczytaj lepiej tam na jego temat,tam ludzie maja wieksze doswiadczenie w tej dziedzinie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...