Skocz do zawartości

Odbiorniki Cyfry + - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W jaki sposób skutecznie wyłączyć audiodeskrypcje na Polsacie w dekoderze Pace 2231? Audiodeskrypcja wyłącza się po naciśnięciu + na pilocie i zmianie ścieżki dźwiękowej. Jednak po przęłączeniu kanału na inny i powrocie na Polsat audiodeskrypcja znowu jest włączona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, Digyboxx by mi pasował, ale tak jak napisałem, nie startuje w nim automatycznie timeshifting (brak możliwości cofania, gdy się ogląda na żywo), co mi bardzo nie pasuje, bo się do tej opcji przyzwyczaiłem. No chyba, że da się to włączyć w opcjach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slawek_009

Witam

 

Mam problem z zakodowanymi kanałami Cyfry + na tunerze Opticum HD 9500. Od kilku dni nie posiadam kodowanych kanałów C+, nie mam pojęcia z jakiej przyczyny. Reaktywacja przez ICA nic nie pomaga, dzwoniłem do pomocy technicznej, oni swoją reaktywacją również nic nie zdziałali. Aktualny soft na tunerze STi7101_03000200_globo_fairy_ps_1.1.34_all.dld. Od 3 lat nie było z nim żadnego problemu, dopiero teraz nagle zaczął szwankować. Kanały niekodowane typu TVP Kultura, Historia odbieram bez problemu. Problem jest tylko z kodowanymi, widzę, że sygnał jest, ale są zakodowane... nie mam pojęcia co z tym fantem zrobić. :? Korzystam również z karty TNK na tym tunerze.

 

Proszę o jakąkolwiek pomoc. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze moje pytanie jest trywialne ale nie mam praktyki z technisatem. Problem jest taki ze nie wiem jak przejsc do wlasnej listy kanalow. Cokolwiek bym nie robil z pilotem do digyboxxa HD c+ to zawsze mam liste cyfry+, a zadna z moich nie jest aktywna. Prisilbym o linka jezeli post sie powtarza. Instrukcje czytalem ale tam nie jest to tak naprawde opisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam na forum. Mam pewien problem z moją Cyfrą +, mianowicie jestem posiadaczem dekodera SAGEMCOM DSI87 HD oraz telewizora Toshiba 32RL933. Problem jest taki, że gdy w cyfrze zmienię ustawienia obrazu z 580p na 1080p to po wyłączeniu resetują się do bazowych 580p. Nie wiem jak mam pogrzebać w tych ustawieniach żeby TV to zapamiętał. Dodatkowo mogę powiedzieć, że gdy wyłączę dekoder to 1080p zostaje w ustawieniach. Problem istnieje tylko wtedy, gdy wyłączony zostaje telewizor. Pozdrawiam forumowiczów. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

Philips vs. Pace vs. Sagem

 

Przy odnowie umowy stoję przed takim wyborem. Co polecacie dla zwykłego oglądacza?

Akurat pojemność dysku nie ma dla mnie znaczenia. Przede wszystkim chodzi mi o niezawodność, brak zawieszeń obrazu i głosu, w miarę szybkie przełączanie kanałów itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam problem z aktualizacją listy kanałów Cyfry+ na Philipsie 6201. Po włączeniu dekodera wyskakuje komunikat o aktualizacji ale gdy wcisnę OK to mi się dekoder resetuje a gdy próbuję włączyć aktualizację w menu to się wiesza. Dodam że wcześniej aktualizacje przebiegały bez problemów. Jaka może być przyczyna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sagemcom jest HD, pace też HD i śmiga ze splitterami,dysk możesz podłączyć swój lub pena.

 

@Martinos

 

Kiepsko działa EPG i funkcja pilot.

Co do reszty to u mnie jest bez problemów,śmiga ok.

Mimo że tylko wieczorami używam tego dekodera to tak to wygląda jak napisałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...