Skocz do zawartości

Odbiorniki Cyfry + - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich i prosze o rade!!!

 

Padl mi dekoder ktory mialem jakies 5 lat.

 

Mieszkam w hiszpanii!!Czy jest jakas marka dekodera ktory moglbym kupic tutaj i odbierac telewizje polska,czy moge kupic jakikolwiek( w co watpie)

 

Z gory dzieki za pomoc!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przeszkadza mi placenie abonamentu,chodzi mi o to czy jest mozliwosc kupienia jakiegos dekodera tutaj w hiszpani( z podlaczeniem karty ktora mam ) ktory dalby mozliwosc ogladania programow ktore mam w pakiecie!!

Chodzi mi o jakis dekoder ktory moglbym kupic tutaj w hiszpanii,a jak nie to w ostatecznosci kupi sie w polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie. Jesli juz takie było to z góry przepraszam ale czytac 100stron by mi zajęło duzo czasu :) wiec licze na to ze mnie rozumiecie :)

O co chodzi?

a wiec tak:

mam 2 abonamenty w cyfrze abonament nr 1 to podstawowy z dekoderem Philips PVR HD który sie własnie konczy

2gi abonament to ten z promocji z telewizorem i multiroomem.

A teraz do rzeczy.

jako ze konczy mi sie 1szy abonament bede musiał oddac im dekoder HD a nie chce od nich kupowac Philipsa PVR bo kosztuje 500zł i obsługuje tylko c+.

I tu prosze was o rade.

Poszukuje dekodera który nie musi miec dysku ale musi miec opcje nagrywania np na Pendriva + HD+ odbiór cyfrowej telewizji naziemnej.

Co mozecie polecic?

 

Pozdrawiam

Derley

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam mały problem odnośnie dekodera HD Philips 6201.

Przez ostatni miesiąc mam z nim same problemy.. i napisałem email do cyfry czy mogę go wymienić a gościu odpowiedział, że użytkowany przeze mnie dekoder ma dożywotnią gwarancję i zawsze jeżeli wykazuje jakieś problemy mogę go wymienić. Poszedłem więc do dystrybutora i na moje zdziwienie nie posiadają już tych dekoderów i jedyne co mogą dla mnie zrobić to wymienić ale na dekoder PVR za który będę płacił 20 zł/mies.

Teraz mam dekoder bezpłatnie więc moim zdaniem gwarancja polega na wymianie dekodera na ten sam lub lepszy..

I moje pytanie czy nie można dostać nowego dekodera bez opłaty miesięcznej w ramach gwarancji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na umowie masz określone warunki, więc z miejsca zapewne nie dostaniesz jak oczekujesz PVR'a friko, jeżeli masz wpisany rabat stricte na dekoder HD.

Naturalnie przysługuje Ci prawo do nazwijmy to quasi-reklamacji - tu nic nie jest przesądzone, z tym, że zapewne sobie poczekasz.

A w sprawie wymiany - rejonizacji nie ma - spróbuj gdzieś indziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, mam problem z jakością sygnału a właściwie jej brakiem. Mam sagema SD, starszą własną anteną ale kupiłem nowy konwerter. Gdy podłączam stary analogowy tuner to bez problemu łapię Astrę i niemieckie stacje. Abonentem Cyfry zostałem dopiero teraz, wcześniej przez lata nie korzystałem z satelity więc nie jestem aż tak w temacie. Mam więc pytanie, co może być tego przyczyną? Czy antena może być źle ustawiona pomimo że odbieram Astre analogowo? Dodam że poziom sygnału na Sagemie jest dobry, konwerter obracam wokół osi ale też nic nie daje. Nie wiem, czy może być tak że po prostu nie mogę natrafić na Hot Birda mimo że bardzo wolno obracam anteną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...