Jump to content

icx

Users
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by icx


 1. Potwierdzam. Abonent NC+ . Mam arive 202e i też taki zanik obserwuję. Głos całkowicie ścisza na ok 05.-1 s. Przykładowo na faktach TVN-u w czasie 20 min tak z 2-3 razy. Jest to b. denerwujące i występuje na różnych kanałach. Głównie TVN-ach HD i TVP-HD.


 2. Witam. Podłączę sie do tematu. Też jestem świeżym użytkownikiem tego tunera. Mam pytanie jak wgrać nowy soft - 1.1.13, Przez USB, jest ryzyko? Co wnosi nowego ten soft. Bardzo mało informacji jest na polskich stronach o tym tunerze. Zorientowanych forumowiczów proszę o jakieś namiary lub podpowiedzi. Pozdrawiam.


 3. Tak ja po wymianie głowicy w serwisie fergusona po każdym wyłączeniu na noc z pilota do czerwonej diody w stand by, na drugi dzień aby włączyć tuner muszę włączyć wyłączyć przyciskiem z tyłu tunera. Są dwie możliwości, albo coś sknocili w serwisie, albo nowy wgrany soft 4.7 patch. Też mnie to wkurza. Ale po raz pierwszy czytam na forum,że ktoś ma taką samą przypadłość.


 4. Witam. Jest nowy soft . Ale potrzebna jest lista 4X (astra, hotbird, siriusz, thor) pod softy z serii 4...Przeszukałem wszystkie znane mi fora, i są listy tylko pod softy 3.9. Wielka prośba do kolegów o udostępnienie takiej listy z serii 4..., żeby zadziałała pod nowym softem.


 5. Tak, ale lista fabryczna na cyfrę jest na HOTBIRD, ASTRA, a ja mam swoją listę pod B1 na 4 satelity (+SYRIUS, + THOR). I ta moja lista najpewniej zawiesi nowy patch, a takich list jak moja na soft B5 lub B9 nie ma. Stąd problem.


 6. Jeśli pytam się na forum, to jest ono dla rozwiązywania problemów. Uwierz, że jeśli mogę komuś pomóc, a zdarza się to często na innych forach, to pomagam. Dziękuję za radę, ale może ktoś ma taką listę i się odezwie. Rozumiem, że od Ciebie jej nie dostanę. Pozdrawiam.


 7. Witam. Czy ktoś mógłby podać linka do listy pasującej do nowego patcha Ariva 200 - 1.03B5 patch. Aktualnie wszędzie są listy na wersję 1.02B1. A te na tym sofcie nie pójdą. Laki padł. Nigdzie nie mogę znaleźć do B5 lub B9. Jak mogę pomarudzić to na 4 lub więcej satelit.

×
×
 • Create New...