Jump to content

jacenty

Users
 • Content Count

  61
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by jacenty


 1. Stał ktoś nad wami z nożem przy waszym gardle jak braliście cyfrę ? Wiedzieliście co bierzecie i czytaliście chyba umowę ? Sami sobie jesteście winni że napalacie się na coś na co was nie stać. Dlatego teraz żale miejcie do siebie a nie do całego świata.

   

  Chciałbym poczytać na innych forach czy czasem nie jęczysz, że szef Ci za mało płaci. Napisałbym również: Wiedziałeś co bierzesz i czytałeś chyba umowę ? Sam sobie jesteś winny. Dlatego teraz żale miej do siebie a nie do całego świata.


 2. Ciekawe na jakiej podstawie ma się tym zająć UOKiK? Bo Tobie nie podoba się, że Cyfra podwyższa ceny?

   

  Choćby na takiej, że oferowano mi inną cenę a chwilę po związaniu się na prawie dwa lata następuje zmiana. Być może zrezygnowałem z zawarcia umowy z konkurencyjną firmą, poprzez właśnie ofertę C+, która mi odpowiadała na dzień zawarcia umowy bardziej niż oferta konkurencji. Zawierając umowę z cyfrą godzę się na opłacanie przez cały okres minimalny umowy abonamentu jaki mi zaproponowano w ofercie handlowej jaką jest np. ulotka reklamowa. Zerwanie umowy z winy abonenta to kara 299. Zerwanie umowy z winy dostawcy usług to co najwyżej szukanie sobie innego dostawcy usług. A może Cyfra mi zapłaci 299 za wyrolowanie mnie miesiąc temu.


 3. Umowy z promocji świątecznej będą objęte podwyżką, jeśli jest w nich zapis o bonifikacie kwotowej a nie o stałej cenie. Wkurzyłem się, bo zmieniłem umowę na siostrę i znów dostanę po kieszeni. Swoją drogą jest to naciąganie klientów. Powinien zająć się tym UOKiK


 4. Najlepsze jest to, że człowiek żeby wywalczyć swoje musi się bawić w biurokrację. Żeby otrzymać opcję superpremium + PVR PACE + MR + EXXTRA za łączną kwotę 120 zeta muszę zanieść dotychczasowy sprzęt do dystrybutora i tam podpisać nową umowę na ojca (aktywacja za free). To samo na infolinii u konsultanta - 135. Nikt tam logicznie nie myśli :) Oddam sprzęt, muszą odesłać do sformatowania dysk, ponieść koszty ponownego pakowania i przekazania dystrybutorowi do ponownego wypożyczenia. Heh, ponoć mamy kryzys. Chciałem wszystko za 120 i wydłużenie umowy z proponowanych przez konsultanta 19 m-cy do 24 m-cy. Nie ma szans. 3 Konsultantów i ta sama śpiewka. I Nic nie pomaga mówienie, że ludzie dostają taką opcje, co własnoocznie widziałem na tym forum.


 5. Wypowiedziałem jakiś czas temu umowę w związku ze zmianą regulaminu. Po potwierdzeniu, że już wpłynęło wypowiedzenie wysłałem maila z propozycją przedłużenia. Nie zgodzili się i zaproponowali mi normalną cenę za superpremium - 99 zł, 15 za MR i 10 za PVR Pace. Bez rewelacji. Dla nowych abo MR jest za 5 zł. Nic chyba się nie ugra. Stara umowa trwa do 30 grudnia, więc jeśli nie otrzymam korzystniejszej oferty, po prostu wezmę nową umowę na brata i niech się bujają.


 6. Mam do tego dekodera jedno ale. Może w oprogramowaniu ktoś w końcu wprowadzi opcję ustawiania wyłączenia po określonym czasie, tak jak mają TV. Idę spać, ustawiam TV na pół godziny a tuner mi tłucze do rana i ciągnie prąd bo nie można go ustawić na czasowe wyłączenie. W pokoju dziecka mam opticuma i nie ma z tym problemu.


 7. Zadzwoniłem dzisiaj na infolinię. Mam umowę do końca sierpnia 2012 przedłużaną w styczniu 2011. OD listopada nie mam już zniżek i wychodzi mi za pakiet optimum HD, canal+HD, HBO HD, multiroom - 150,40 zł, PVR 500 GB za free. Chciałem ponegocjować z nimi zmniejszenie opłaty np do wysokości obecnego Superpremium. Babka powiedziała, że mam możliwość dopiero w sierpniu. No to ja jej mówię, że nie zgadzam się na nowy regulamin i mogę wypowiedzieć umowę na piśmie i za 2 dni wezmę taniej jak mi pasuje, ale nie chcę się bawić w tą całą biurokrację i ona przecież umowę nagrywa i jak mi da jakąś zniżkę to nikt się nie przyczepi. Ona dalej swoje. Nie pozostaje mi nic innego jak wysłać w poniedziałek wypowiedzenie a po wygaśnięciu umowy zawrzeć nową. Jedynie ta biurokracja będzie do załatwienia. Ugram na tym jakieś 40 zł abonamentu mniej.


 8. Ja miałem podobnie, za przedłuzenie umowy konsultant zaoferował mi między innymi PVRa 500 GB za free na 18 miesiecy przy umowie na 19 miesięcy (wczśniej nie miałem od nich tylko swojego opticuma ale wziąłem teraz do multirooma). W aneksie otrzymanym pocztą nie ma żadnej wzmianki o dekoderze płatnym, niepłatnym, nic. Zadzwoniłem z reklamacją i powiedzieli mi, że rozpatrza moją reklamację w ciągu 30 dni. Powiedziałem, że czekam na odpowiedź do 31 stycznia bo wtedy wygasa stara umowa. A skoro zapisy aneksu nie są zgodne z ustaleniami na infolinii to wg mnie aneks nie obowiązuje i ja uwazam umowę za nieprzedłużoną.

  Czekam na odpowiedź.


 9. Jakie profesjonalne pokazanie. Zero przygotowania w studiu. Witke nazwali zbiornikiem retencyjnym. No i to info, że woda Miedzianki wpłynęła do Witki i spowodowała przerwanie tamy. Wystarczy się przygotować. Pan redaktor ma osoby, które mu podają informacje.

 10. TVP HD


  Z Astry TVP HD yglądało duzo lepiej niż teraz w C+. Oglądałem mecz i przy logo TVP było widać pikseloze. Obraz lekko mydełkowaty. Na niemieckich kanałach jest pięknie. Zastanawia mnie jedna rzecz. Może to jest jaka z fotografią. Jeśli zmniejszamy zdjecie powiedzmy z 4500x3000 pikseli na 800x600 to po zmniejszeniu obraz trzeba wyostrzyć, Być moze część telewizorów, które nie są Full HD nie ma zaimplementowanej opcji wyostrzania obrazu o innej rozdzielczości?


 11. Myślałem, że wyrzucę ten tuner przez okno.

  Na dysku zewnętrznym mam 3 partycje. Dwie Fat32 i jedna NTFS. Dysk był podłączony po tuner i wykrywało partyucje FAT 32 jako C i D.

  Dałem mu formatowanie C a ten sk....iel sformatował mi dysk NTFS i poszły się mnożyć wszystkie dane, w tym jakieś 60 tysięcy zdjęć, które wykonałem przez ostatnie 5 lat. Dane da radę odzyskać, ale masakra. Nie formatujcie dysku z pozycji tunera.

×
×
 • Create New...