Jump to content

Pan Morda

Users
 • Content Count

  33
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by Pan Morda


 1. @pablo21 - jak patrzę na twój post to jednak zaczynam się cieszyć, że mamy w całości POLSKĄ Vivię ( już mniejsza oto jaką wartość sobą reprezentuje)

  Swoją drogą dziwię się takiemu posunięciu ze strony MTV NETWORKS. W czym są gorsi Austriacy, że nie mogą mieć Vivy dla siebie w całości... :mrgreen:


 2. Nie no, TVP jest super. Robi wszystko na odwal, byle bylo i drze kasę z pakowanych gdzie się da reklam. Szefem sportu jest jakiś :censored: , czego skutki widać. Jakość to istny skandal. Do Polonii1 dużo nie brakuje. Nawet z 16/9 na Kulturze się cackali jakby to nie wiadomo co było.

   

  Na tvp sport w 16:9 to nie wiem czy się doczekamy :lol2:

  A to, że nie przerywają filmów reklamami to chyba logiczne - znacie jakąś telewizję publiczną, która przerywa programy reklamami?


 3. Jedni liczą na poprawę jakości merytorycznej, a drudzy na poprawę jakości technicznej (bitrate, 16:9 etc.)

  Jedno jest pewne - tą platformę będą brać ludzie, którzy chcą mieć podstawowe kanały za darmo i dobrej jakości :brawo:


 4. Ale z drugiej strony przecież i tak te "czarne pasy" są wszechobecne na VIVIE. To co by im szkodziło "obniżyć logo" no i włączyć 16:9. Posiadacze starszych telewizorów i tak oglądają te "czarne pasy". Co innego byłoby gdyby VIVA robiła pełny Pan&Scan teledysków do 4:3...


 5. Zresztą ja za tym jakoś nie płaczę szczególnie.

  Bo może nie masz telewizora HD....

   

  nie będą słuchać pojedynczego widza

  Na pewno przejścia na 16:9 chciałoby tysiące innych sób posiadający nowoczesne telewizory.


 6. No i poco Ci to ?? Tylko się [beep]sz na darmo. Już tak robiłem pytając się kiedy przejdą na 16:9 i dlaczego grają to co leci w największych rozgłośniach.

  Odp. na pytanie 1:

  "Na razie nie mamy tego w planach" - i tu się nasuwa kolejne pytanie - a czy np. za 50 lat planują?? :lol2:

  Odp. na pytanie 2

  "Gramy szeroko rozumianą muzykę POP"

   

  Co do tych gwiazd, które wymieniłeś to wg. mnie jest to punk-rock - a od rocku jest MTV - ponoć "żeby nie konkurowały ze sobą" :lol2:

  Ktoś tu kiedyś napisał, że VIVA PL jest stacją sprofilowaną - A GUZIK PRAWDA! - grają to co leci aktualnie w stacjach radiowych i mało co innego.... Sprofilowana VIVA była w latach 2000-2005


 7. Po co tak kipieć. Podobnie jest na Cyfrze+ i w Cyfrowym Polsacie :P

  Ale N jest rekordzistą TVP HD wynosi 5mb/s - a to już lekka przesada... :evil: - przynajmniej było tak do niedawna - poprawcie mnie jak się mylę.

  Platforma TVP powinna wypalić. Jedyną przeszkodą jest MPEG - 4 - wiele ludzi nie może sobie pozwolić na zakup tunera za ok. 400zł - ale i tak trzymam za nich kciuki


 8. A ja zauważyłem ( być może ten problem został wyeliminowany w najnowszej wersji Tlenu)

  Otóż jak ma się w jednym oknie 2 rozmowy to jak się piszę coś do jednej osoby i w tym czasie napisze coś druga to automatycznie pisze się w drugim oknie i po naciśnięciu entera wysyła się nie do tej osoby co trzeba - już kilka razy się na to nadziałem. A jak jest z najnowszą wersją??

   

  Pozdrawiam :smile:


 9. Zwyczajne niechcenie. Ciekaw jestem co stoi na przeszkodzie? :mrgreen:

   

  Wg. mnie lepsze kreskówki ma jednak Boomerang - klasyka panowie.

  Ostatnio przestały mi się podobać na Disney Channel seriale, które mają rozśmieszać, a tak naprawdę mnie nie rozmiesiają tylko dołują - robi mi się niedobrze jak widzę ich pseudo śmiechy i miny - piszę głównie o serialu Hannah Montana ,.. :lol2:

  Wiadomo to tylko moja opinia.


 10. Ciekawe jaka będzie jakość techniczna tych kanałów i czy oba będą nadawać w HD. Czy będzie to kolejne pseudo-hd. Co do wartości merytorycznej to bym się nie martwił, na pewno coś wykombinują, żeby przyciągnąć do siebie widzów. :smile:


 11. Polacy mają to do siebie, że szukają taniej sensacji. No, ale należy spojrzeć na to również z drugiej strony. N i Cyfra+ co jakiś czas częstują nas jakimiś nowymi kanałami, promocjami, a w CP cisza już od kilku miesięcy - a jak już zrobią jakąś promocję to jest ona dużo gorsza od promocji konkurencji. A telefonia komórkowa :?: Wg. mnie jest to zwyczajne wyrzucanie pieniędzy w błoto... czyżby mieli ich za dużo :mrgreen: "Bogatym zabierać, biednym dawać" :D

×
×
 • Create New...