Jump to content

harv24

Users
 • Content Count

  57
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by harv24

 1. A czytałeś chociaż co jest napisane pod linkami, które sam przytoczyłeś? Powtórzę po raz kolejny Teletoon i teleTOON+ to dwa różne kanały, nie mające ze sobą nic wspólnego

   

  A właśnie, harv24 - nadal uważasz tak samo? :P zobacz to co chciałem pokazać na początku: http://www.teletoonplus.fr

   

  Odnosiłem się do Twojej pierwszej wypowiedzi, gdzie przytoczyłeś linki do Wikipedii i programu KANADYJSKIEGO o nazwie Teletoon, dlatego pisałem że nijak ma on się do teleTOON+.

   

  Link http://www.teletoonplus.fr podałeś dopiero teraz, a ja nadal uważam że Teletoon (kanadyjski) i teleTOON+ (polski) to dwa różne kanały.

  Co innego sprawa z teleTOON+ (polski) i teleTOON+ (francuski).

 2. Mijasz się z prawdą, z podanych przez Ciebie linków do Wikipedii wynika że Teletoon i teleTOON+ to dwa różne kanały, nie mające ze sobą nic wspólnego

   

  Rzeczywiście... przecież nazwa to tylko zbieg okoliczności! <?>

   

  A czytałeś chociaż co jest napisane pod linkami, które sam przytoczyłeś? Powtórzę po raz kolejny Teletoon i teleTOON+ to dwa różne kanały, nie mające ze sobą nic wspólnego

 3. A ja uważam, że nie macie racji...

  @keers - Powiedz mi, gdzie jest zapis, że "ostatnia zmiana regulaminu byla przez nich nadzrowana" (UOKiK)?? Szukałem i nie mogłem nic znaleźć - za to znalazłem przykład jak wspaniale działają takie firmy:

  http://media2.pl/media/67826-Cyfraplus-3,6-mln-zl-kary-za-podwyzke-abonamentu.html

   

  @Johan1 - Powyższy link pokazuje kto tu jest naprawdę "niegrzeczny" i że klient powinien walczyć o swoje.

   

  @wonsik, @Marek, @blue_voyager - Co z tego, że podważacie słowa @eve4ever o stresie dziecka, skoro to nie jest najważniejsze! Jeżeli np. wzięła cyfrę ze względu na bajki ZIGZAP, a teraz na Teletoon+ lecą całkiem inne, to moim zdaniem jak najbardziej jest to zgodne z zapisem w regulaminie o "[...]zastąpienia danego Programu Programem o porównywalnej tematyce[...]".

   

  Nie czytacie w ogóle wcześniejszych postów tego tematu??

  https://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?f=6&t=230&start=4020#p529701 (dwa posty wcześniej jest dłuższy cytat z regulaminu)

   

  A Tu można zobaczyć, że to nie jest tylko zmiana nazwy: http://pl.wikipedia.org/wiki/Teletoon

  Kanał istnieje już od 1997 roku, więc niestety cyfra nie tylko zmieniła nazwę ZIGZAP, a "spol[beep]i" inny kanał dodając tylko przy tym "+" na końcu?? problem w tym przypadku, że pewnie trzeba będzie się z nimi sądzić...

  Uważam mimo wszystko, że należy walczyć o sprawiedliwość!!

   

  Mijasz się z prawdą, z podanych przez Ciebie linków do Wikipedii wynika że Teletoon i teleTOON+ to dwa różne kanały, nie mające ze sobą nic wspólnego

 4. Podpisując umowę na 19 czy 26 podpisuje się jednocześnie zobowiązanie, że przez ten okres będzie się abonentem. Kara 299zł jest za nie dotrzymanie warunków umowy, a nie za zerwanie jej z powodu własnego "widzi mi się". Nie dotrzymanie warunków umowy, to np. nie dbanie o sprzęt, czyli min. 3 płatne wymiany karty w przeciągu roku czy też nie opłacanie rachunków.

   

  EDIT:

   

  Po szczegóły odsyłam do regulaminu.

   

  Panowie, nie ma czegoś takiego jak umowa, którą nie można wypowiedzieć! Zapytajcie prawnika. Każdą umowę można wypowiedzieć (zerwać), ponosząc związane z tym ewentualne koszty. W przypadku umowy z Cyfrą jest to 299zł.

 5. Moim zdaniem wynegocjowałeś całkiem dobre warunki. Na pierwszy rzut oka, mylić może cena pakietu głównego lecz jeśli weźmiemy pod uwagę, że jesteś zdecydowany korzystać ze sprzętu CYFRY+ na który otrzymałeś stuprocentowy rabat to ogólnie oferta wygląda fajnie...

   

  Dekoder PVR to była dla mnie podstawa, przez rok użytkowania bardzo się do niego przyzwyczaiłem i w dodatku mam na dysku kilkadziesiąt nagrań, czasami jakiś film z vod wypożyczę, ostatnio oglądnąłem hurtem "Zakazane imperium" na HBO OD - więc korzystam z tego sprzętu:D... w dodatku "odpukać" trafił mi się dobry egzemplarz - zero problemów.

   

   

  przy obecnych ofertach nie mamy rabatów 100% na pvr, kolega widocznie miał bezplatne uzytkowanie dekodera z poprzednich umów, w tej chwili cos takiego otrzymać jest nieosiągalne

  Nie wiem dokładnie jak miałem wcześniej. Pouczony lekturą forum kazałem konsultantowi 3 razy podczas rozmowy powtórzyć że dekoder PVR będę miał za darmo.

   

  Na początku rozmowy chciał mi zaproponować pełen pakiet wraz z dekoderem za 129zł, ale nie chciałem płacić za kanały które i tak nie oglądam...

   

  Acha, nie była to pierwsza moja rozmowa, wcześniej dzwoniłem 1 raz, Cyfra 1 raz sama dzwoniła i wysłałem jeszcze 2 maile. Wypowiedzenie oczywiście zarejestrowane :smile:

 6. Jestem posiadaczem tego tunera od ponad tygodnia i powiem Wam że jestem zadowolony.

  Mam jednak uwagi, które mogłyby być poprawione w następnych wersjach softu:

  - tuner nie zapamiętuje wersji językowych po przełączeniu na inny program. Jest to uciążliwe, gdy oglądamy coś w oryginale np na Nat Geo, przełączymy na chwilę na inny program, a po powrocie ścieżka dźwiękowa zmieniła się na polską. Dodam, że takie "zapamiętywanie" działało idealnie na moim starym tunerze Ferguson FK 6900.

   

  -katalogowanie nagrań. Gdy na dysku mam powiedzmy 100 nagranych programów, jak w tym wszystkim się połapać? Proponuję aby użytkownik sam tworzył sobie katalogi i do nich wrzucał nagrane programy. Innym sposobem możne być "otagowanie" nagrań. Np nagrywamy cały sezon Lostów, tuner z epg pobiera tytuł i tworzy tag "Lost". Od tego momentu, wybierając ten tag w menu "moje nagrania" widzimy tylko odcinki serialu.

   

  -napisy na Canal+. Da się wybrać oryginalną ścieżkę dźwiękową na tym kanale, ale obowiązkowo włączają się polskie napisy. Chciałbym sam decydować czy chce je włączyć czy nie. Kiedyś bawiłem się Philipsem PVR i tam można tak ustawić więc myślę że dla techników Cyfry to żaden problem.

 7. Wygląda na to, że cierpliwość się opłaca. Wypowiedzenie wysłałem profilaktycznie 2 miesiące temu (umowa do końca maja), potem wytrwale odrzucałem kolejne "superpropozycje". Kilka dni temu z ciekawości zadzwoniłem na numer który pojawił się w ICA, pani zaproponowała mi:

  - Komfortowy+

  - 5xHD

  - Pace HD PVR

  - stała cena 49,90, pozostałe opcje pełnopłatne, umowa na 18 miesięcy.

  Powiedziałem, że się zastanowię, ale raczej nie przedłużę umowy na tych warunkach. Wczoraj zadzwoniła inna pani i z miejsca zaproponowała:

  - Komfortowy+ (-30%)

  - Premium Canal+ (-30%)

  - wszystkie kanały HD (-100%)

  - Pace HD PVR (-100%)

  - razem wychodzi 65,66, umowa na 13 miesięcy.

  Zgodziłem się i dzisiaj mam odebrać dekoder :jupi: Jeżeli papierek, który przyjdzie pocztą potwierdzi te warunki (poprzednio miałem z tym problemy) to chyba jedna z lepszych ofert :brawo: Zaintrygowała mnie opcja WSZYSTKIE KANAŁY HD, specjalnie się dopytywałem czy będzie BBC HD i NatGeoWild HD, pani twierdziła, że tak. Póki co w systemie włączone są jakby 5xHD i C+ HD, ale każdy kanał (za wyjątkiem Eurosportów, które są razem) jako osobna opcja. Co naprawdę działa jeszcze nie wiem, bo na razie nie mam dekodera HD :-) Swoją drogą nie zapytałem o HBO HD, skoro mają być wszystkie :-)

   

  I to jest chyba max co można w tym momencie wynegocjować. Ja dostałem dokładnie taką samą ofertę z tym że zamiast C+ wziąłem HBO.

 8. Faktycznie, czyli do tej "promocji" za 39.80 nie można wziąć PVR...

   

  Realne jest wynegcjowanie podstawowego+ HBO za 29zl i do tego wynajem za 0 dekodera HD(zwyklego)? Bo tak juz chyba lepiej przejsc do n, coprawda juz za 54zl na miesiac ale odczuwalnie wiecej kanalow no i w standardzie jakies 12hd.

  NIe realne, ponieważ żeby wziąć dekoder HD musisz wykupić jeszcze opcje HD, czyli to wydatek +5zł. Zresztą po co Ci dekoder HD, jeśli pakiet, który podałeś nie ma ani jednego kanału hd.

  Jeśli kończy Ci się umowa to zadzwoń do C+ i powiedź, że chcesz pakiet komfortowy + opcje 5XHD (jeśli jeszcze jest) + dekoder PVR. Jak dobrze pójdzie dostaniesz to za 45-50zł

 9. @Pawop trochę źle się wyraziłem. Bardziej chodzi mi o dobór ramówki, która dla mnie staje się mniej atrakcyjna. Rozumiem, że rok dla wytwórni mógł mógł być gorszy. Dlatego C+ mógłby sięgnąć po starsze filmy sprzed kilku lat. Niech ich nie puszcza w kółko, ale na przykład zrobi jeden wieczór w tygodniu z takimi "odgrzewanymi kotletami". Ja bardzo chętnie oglądnąłbym sobie coś starszego, bez reklam, z oryginalną ścieżką dźwiękową...

 10. Niestety, ale widać gołym okiem, że obecny C+ to nie to samo co jeszcze dwa lata temu. Głupotą było oddanie walkowerem Paramountu i teraz DW. Oczywiście są premiery z Foxa i Universalu oraz od innych dystrybutorów, ale jeśli spojrzy się na ramówkę z 2008 r. da się dostrzec, że C+ obecnie obniżył loty, i naprawdę nie trzeba być Einsteinem żeby tego nie zobaczyć.

   

  Zgadzam się z Tobą w 100%. Z miesiąca na miesiąc oferta filmowa C+ staje się coraz bardziej uboższa, zarówno jeśli chodzi o "hity", jak i kino niezależne. Ponadto uważam, że czarnym koniem może okazać się kanał nfilm, już teraz można tam trafić na ciekawe pozycje.

×
×
 • Create New...