Jump to content

radziu84

Users
 • Content Count

  138
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by radziu84


 1. Witam. Od pewnego czasu mam problem z tym dekoderem. Kilka razy w tygodzniu 3 do 4 razy sie sam restartuje. Pewnie powiecie mi że do wymiany, ale jak mam to zrobic jak gościu wezmie mi ten dekoder i sprawdzi i akurat nic sie nie stanie i sie nie zawiesi ( bo tak w punkcie facet robi. Zabiera na pare godzin i sprawdza czy jest uszkodzony). Jak mam to inaczej załatwić?


 2. Umowę mam do końca 01/2019 na Extra c+(6) do tego dekoder wifi premiumbox. place 84,99zl. Co chwile telefony i mogą mi dać to samo za 74,99zl albo pełny pakiet Canal+ za 84,99.do tego mogą dorzucić HBO na 5 miesięcy za 0zl. HBO na cały okres umowy za 0zl nie chcą mi dać. Czy jestem wstanie ugrać coś więcej czy nie mam za bardzo szans?


 3. Wypowiedziałem umowę ze względu na wyłączenie kanału CBS Drama. Wczoraj dostałem list od CP że wypowiedzenie przyjęte a umowa rozwiązana. Jednocześnie napisali że jeżeli umowa była rozwiązana przed upływem okresu Podstawowego to zostanie naliczony stan obciążenia o czym zostanie poinformowany w osobnej korespondencji.

  Dzwoniłem na Infolinie i Pani powiedziała że kara będzie naliczona 114 zł. 

  Ja jej mówię że z jakiego powodu, jeżeli wypowiedziałem umowę zgodnie z regulaminem. Kanał CBS Drama miałem gwarantowany wiec przysługiwało mi wypowiedzenie umowy beż uwzględnienia kary. Pani mówi że mam chwile poczekać i sprawdzi wypowiedzenie...po chwili mówi że faktycznie przysługiwało mi wypowiedzenie i żadnej kary nie będzie.

   

  Pytam się ale przed chwilą Pani mówiła że będę miał kare? A ona że nie sprawdziła wypowiedzenia.

   

  Ręce opadają. Brak kompletnej weryfikacji abonenta a później wysyłąją pisma, które nie mają żadnego pokrycia

×
×
 • Create New...