Jump to content

Darx667

Users
 • Content Count

  32
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by Darx667


 1. 17 minut temu, jeneka napisał:

  Żenada i co mnie wkurza to że od strony dekodera pilota nie można ściszać głos a trzeba szybko sięgać po pilot od tv i ściszyć tv. 😞😢 Jedynie na co reaguje pilot dekodera to całkowite ściszanie. 

   

  Oczekiwałem że 1 pilotem będę mógł reagować głośnością bo wiadomo włączając netflixa zawsze jest odrazu głośno. A tu lipa. 

  U mnie normalnie pilotem można ściszyć i podgłośnić pilotem od dekodera tylko szkoda, że nie ma żadnego powiadomienia o tym na ekranie.


 2.  

  Owszem mogą być. np. Private TV oficjalnie jest na pozycji nr.904 lecz po przeskanowaniu pojawia się u mnie na pozycji nr.1209

  Problem w tym, ze Evobox nie wyszukuje reszty programów z pakietu Rozrywka.


 3. U mnie jest totalna cisza, nawet podczas nagrywania jest ciszej niż w Turbo z N-ki. Nic nie trzeszczy, cisza nawet jak przy nim wczoraj w nocy usiadłem. Wersja dysku u nie to: WD5000LUCT-63C26Y0

   

  Po aktualizacji w IPLA dostępne tylko seriale, dla dzieci.... brak filmów, jak wejdę w IPLA MIX to pokazuje brak materiałów.

  U mnie taki sam dysk i z Iplą Mix tak samo...

 4. Ależ oni mają tam bałagan.W końcu rozmawiałem z kimś kompetentnym i mi Pan powiedział co jest grane.Pakiet Relax Mix mam przypisany i nadawany jest sygnał do nowego numeru karty, natomiast Pakiet Super HD jest przypisany i nadawany do starego numeru karty ,no ale ja tego sprawdzić nie mogę bo stary numer karty jest przypisany pod dekoder Mini D1. Kazano mi czekać ok.48h aż to wszystko poprawią. Masakra.

×
×
 • Create New...