Jump to content

wojtii2

Users
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About wojtii2

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Aktualizacja zrobiła się ale programy nie grają ☹️ Pisałeś wcześniej o konfiguracji oscam, zapomniałem zgrać te pliki.
 2. 😀 teraz robi się aktualizacja! Nie potrzebnie rozpakowywałem katalogi. Zobaczę co wydarzy się dalej.
 3. OK, tak zrobię. Ale wracając do zawartości pendrive, którego wkładam do dekodera, to ja mam tylko rozpakowane pliki, tak jak na filmiku. Nie rozumiem tylko zachowania struktury katalogów, o której piszesz. Chętnie przysłał bym screen z zawartością pendrive, ale na tym forum chyba nie ma możliwości załączania jpg'ów.
 4. Ale nie pojawia mi się napis Updating, wyświetla się tylko logo Open ATV. Przypomnę, że aktualizację robiłem online z pozycji tunera, ściągnął 167 różnych aktualizacji, wcisnąłem OK, tuner wyłączył się i już nie wstał.
 5. Użyłem 3 pendrive, każdy sformatowany do FAT32, 1GB.
 6. Teraz rozumiem. Ja mam open ATV. Nowy soft mam już na pendrive, idę wgrać zgodnie z rosyjskim filmikiem. Niestety, aktualizacja nie wgrywa się z pendrive. Nie wiem, czy to ma jakieś znaczenie, ale na filmiku urządzenie wyświetla VU+, a u mnie Open ATV.
 7. Dzięki. A co to jest to VTi? Żeby to ściągnąć to muszę się zalogować na stronie z twojego linka.
 8. Zalogowałem się do dekodera ale nie znalazłem ustawień oscama. Mam dwa główne foldery Harddisk i root które można rozwinąć na dużo podfolderów. Nie mam pomysłu gdzie szukać dalej?
 9. Będę zaraz próbował, myślę, że do wieczora mi się uda
 10. tweed77 dzięki. Ale możesz jeszcze podpowiedzieć w jaki sposób?
 11. Mój Vu+ Ultimo 4K nie chce wstać po zrobieniu aktualizacji, na telewizorze wyświetla się OPEN ATV . Przed potwierdzeniem rozpoczęcia aktualizacji miałem ostrzeżenie, że urządzenie dawno nie było aktualizowane i może nie wstać, mno i nie wstał. Ma ktoś pomysł jak uruchomić urządzenie?
×
×
 • Create New...