Jump to content

Alyjen

Users
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralna

About Alyjen

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. fluktuacje jasności to dramat ale faktycznie po wyłączeniu 4K (tylko po co go wtedy brać..) jest znacznie lepiej, problemu z ciemnym obrazem nie mam ale akurat mój TV obsługuje HDR, za to za [beep]ę nie da się sparować go ze smart pilotem mojego TVka, choć tutaj to może być równie dobrze bug w sofcie TV.. dźwięk też w porządku, niezależnie od tego czy idzie na TV czy ampli
 2. To ja dorzucę z dziwnych akcji również fakt, że jak dźwięk jest ustawiony na Dolby Digital (prosta instalacja, HDMI z dekodera do TV) to nie działa kontrola głośności z poziomu dekodera i tylko przy pomocy TV zrobisz ciszej/głośniej. Z dekodera jedyne co możesz zrobić to "mute" albo od razu 100% Wyłączenie Dolby Digital przywraca "zaawansowaną" funkcję sterowania głośnością z poziomu dekodera.
 3. Widziałem ten poradnik, czytałem inne poradniki. To jest filmik z 2018 podejrzewam, że wtedy producent urządzeń był inny a ja mam już dekoder ADB i za [beep]ę żaden producent z ADB włącznie nie działa
 4. Będę wdzięczny jak sprawdzisz, na Sagem nie działa, Sagemcom nie mam
 5. Ok czyli dobrze to ogarniam i niestety dla żadnego ustawienia akurat z moim dekoderem/TV to nie chce działać mimo, że obydwa mają aktualny soft. Powalczę jeszcze i najwyżej pozakładam tickety na supporcie.
 6. Koledzy pytanie, Czy ta tajemnicza aktualizacja, która w listopadzie miała rozwiązać problemy ze zmianą jasności na dekoderach 4k to już weszła? Wczoraj, nieświadomy problemów, wymieniłem mojego staruszka z 2014 i niby obraz żyleta ale to migotanie mnie dobija.
 7. Technicolora jako producenta w trakcie konfiguracji w ogóle nie widzę, ADB to jedna opcja (nie rozróżnia modeli). Jak to sterowanie w ogóle działa? W opcjach mówi, że decoder musi stać 1m od TV, czy on faktycznie musi stać zaraz pod TV a nie np. w szafce bo TV i dekoder muszą się "widzieć"?
 8. Koledzy, szybkie pytanie bo nie widzę odpowiedzi. Dekoder 4k Ultrabox+ (od ADB) telewizor LG OLED B8, nie mogę skonfigurować Magic Remote LGka, niby wszystko robię tak jak w instrukcjach, wybieram producenta ADB (sprawdzałem też dla Sagem) i w tym kroku gdzie trzeba potwierdzić czy pilot działa to nic się nie dzieje. Po zakończeniu konfiguracji też nie działa. Jakieś pomysły?
×
×
 • Create New...