Jump to content

KórlikYT

Users
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About KórlikYT

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tak samo, im się nie chciało puścić innych kreskówek, które zostały zdubbingowane.
 2. @KatarzynaMadej55. Zamking swoją gupią morde. Mimo ze jestem młody, to nie oznacza że głupi. Tylko się pytałem czy któs to nagrał wtedy kiedy do leciało, wiem że to miało niską oglądalność, ale tylko się pytałem, nie zmusałem. I @Kostka Poprostu jakaś osoba nie ma mózgu i pisze takie bzdury. PS: Nikt mi nie kazał, sam chciałem i nie jestem gnojem. K&RWA
 3. Nie wydaje mi się żeby mogli taki blok dać, Cartoon Network Classic było i od roku nie zmieniał kreskówek, które na nim są. I jeszcze, ktoś ma nagrany odcinek lub klip z "Maggie Brzęczymucha" lub Llyoda w Kosmosie. Nie wejdzie, ponieważ jak miało by wyjść to także musiałoby być w Disney Channel CEE, a niektóre seriale które KatarzynaMadej55, podała, tam nigdy nie leciały, ale wciąż mogą dawać tam kreskówki które tam leciały. I po raz ostatni, ktoś ma nagrany odcinek lub klip z "Maggie Brzęczymucha" Musze coś z tego dubbing zobaczyć.
 4. PS: Nagrałem kilka filmów z GOANIMATE, ale wszytkie były po angielsku i nie jestem Vezzim, jestem inną osobą. Nie chce identów (jeśli są takie których nie można znaleźć na internatach, to chce). Myśle że ktoś nagrał te odcinki (niewszytkie, ale trochę) z 3 grudnia i 2. Czy znasz forum który nadaje się o zapytania o rzadkie nagrania z tego okresu z disney channel?
 5. Czy ktoś może ma nagrania Disney Channel z Grudnia 2006, promo z tego czasu, i kilka odcinków kreskówek z tego czasu których nie można nigdzie znaleźć. Ale głownie mi żależy na polskim dubbingu kreskówki "Maggie Brzęczymucha", której wyemitowano 6 odcinków w polsce, prosze ktoś miał chociaż jeden odcinek lub klip. Jeśli nikt nie ma tej kreskówki, to chociaż dajcie promosy z grudnia 2006.
×
×
 • Create New...