Jump to content

Marekgd

Users
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About Marekgd

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jako nowy klient. Wysłałem już zapytanie przez icok . Jak go nie ma w gwarantowanych to trudno
 2. Witam, a gdzie mogę odszukać wykaz kanałów gwarantowanych w mojej umowie?. W papierach nic nie ma, w icok też próżno szukać. Mam pakiet Familijny max hd + Pakiet Cinemax HD, Pakiet HBO HD HBO GO, Opcja ON THE GO, Pakiet VOD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Katalog treści online . Umowa z 25.07.2019.
 3. Mnie odesłano do innego punktu.
 4. TVP Sport hd się nie zacina, chodzi płynnie. Tak, PVR 7000
 5. To była nowa umowa. Byłem dziś ze sprzętem w punkcie, pan podłączył go do swojej instalacji, i o dziwo zaczął działać. U mnie też już działa bez zarzutu.
 6. Co do instalacji antenowej, to nie ma tu zarzutu. Jest to antena zbiorcza, na dekoderze z telewizji na kartę z konkurencyjnej platformy nie ma zarzutów co do odbioru, siły i jakości sygnału. A ten wadliwy dekoder po podłączeniu do prądu wygląda tak https://imagizer.imageshack.com/img924/9075/FA4JQ8.jpg i nie wyświetla żadnego obrazu w tv. Przy wymianie dekoder nie był sprawdzany, pan wziął poprzedni, wydał obecny i tyle.
 7. A przepraszam za pomyłkę , całkowicie nową umowę podpisałem 25.07.2019 wiec ciut dłużej już trwa. Ale i wtedy otrzymanie tego dekodera nie było dla mnie problemem. Dzisiaj rano po włączeniu do prądu zaczął się aktualizować, ale nadal się nie uruchamia. Może przy kolejnej wymianie trafie na sprawny
 8. Jest jakiś sposób żeby go wymienić w czasie trwania umowy ? Aneks do umowy itp ? Niestety 22 miesiące mi jeszcze zostały.
 9. Witam, mam pytanie odnośnie PVR 7000. Jak wam się sprawuje ten dekoder? Umowę podpisałem 2 miesiące temu, otrzymałem dekoder który raz dziennie przynajmniej się zawieszał. Dziś wymieniłem go w punkcie na niby sprawny , z tym że ten to się już nawet uruchomić nie chce, tylko zawiesza się na napisie "cyfrowy polsat" na wyświetlaczu dekodera. Jest w ofercie cp jakiś dekoder, który się nie zawiesza ? może być starszy, gorszy, byleby wyświetlał obraz. Co mogę zrobić w takim przypadku, wymieniać te dekodery do oporu, czy można go wymienić np na inny model ? Dzięki za odpowiedzi.
×
×
 • Create New...