Jump to content

Grzesiek70

Users
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralna

About Grzesiek70

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kolego od ponad 20 lat jestem abonentem canal+. Dzięki ludziom dobrej woli mogę oglądać c+ na doskonałym sprzęcie z doskonałym softem, do którego sprzęt od operatora się nie umywa. Układam sobie swoją listę kanałów, mam dostęp do iptv itp. A wiosną często potrzebuję karty czasami w domu, a czasami na odległej 250 km działce. Ale jak się domyślasz nigdy nie oglądam jej tu i tu. I takiej oferty oczekuję od c+ jako stały klient, czyli co do zasady karty nie sparowanej z konkretnym, badziewiastym dekoderem, za który na dodatek muszę płacić i martwić się, czy oddam go w idealnym stanie.
 2. No teraz Kolego to mnie trochę zszokowałeś - przenoszę się na DVHK-laki celem odkurzenia wiedzy 👀
 3. Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź :). A czy istnieje możliwość, że ludzie dobrej woli poradzą sobie z tego rodzaju parowaniem i na e2 karta będzie chodzić? Pytam tylko i wyłącznie z tego powodu, że potrzebuję karty do jednego tunera w domu i drugiego na działkę. Akceptowalne byłyby przeze mnie dwa tunery z oprogramowaniem operatora, tuner z e2 zostawię sobie do internetu i jako odtwarzacz multimedialny. Zatem każde inne rozwiązanie mojego problemu po wprowadzeniu parowania kluczami też mnie interesuje. Jestem aż tak zainteresowany szczegółami, bo umowa kończy mi się... 31.12.2019. Zatem sami rozumiecie, że podpisać umowę na 2 lata, żeby po miesiącu stracić mobilność, nie interesuje mnie.
 4. Czyli jak przedłużę umowę do połowy 2021r., to mój stary cameleon będzie działał na każdym dekoderze od nc+ z kodowaniem nagra/seca? Zatem do domu kupuję Pace z oryginalnym oprogramowaniem (a mój Miraclebox Ultra z E2 posłuży do tv z netu), a na działce użyję kupionego kiedyś od nc+ Sagemcoma dsi187 i dalej będę mógł przewozić kartę z domu na działkę? Dobrze rozumiem? I druga kwestia: czy jesteście pewni, że jest techniczna możliwość sparowania cameleona z konkretnym dekoderem z oryginalnym softem nc+ nagra/seca? Bo z informacji nc+ wynika, że nawet od 1 stycznia 2020r. każdy cameleon będzie działał z każdym ich dekoderem, przynajmniej ja to tak rozumiem. Zatem może nie jest to takie proste?
×
×
 • Create New...