Jump to content

seven.seconds

Users
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About seven.seconds

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W zasadzie nie chodziło mi o sumator, ale o rozgaleznik. Kupiłem właśnie jeden Axing i spadek sygnalu jest drastyczny zarówno na dvb-t jak i na satelicie.
 2. Ponowie powyższe pytanie. Może ktoś, coś...
 3. Potrzebuje dobrego rozgaleznika lub gniazda końcowego sygnalu satelitarnego i naziemnego zsumowanego w jeden kabel. Dobrego czyli takiego który nie spowoduje znaczącego spadku sygnalu. Polecacie coś?
 4. W regulaminie promocji jest napisane, że możesz wyłączyć do końca kwietnia nie ponosząc opłat. Po tym terminie można wyłączyć w każdej chwili, ale wtedy obowiązuje opłata 40 zł za miesiąc.
 5. Na zdjęciu widać, że masz balkon. Jeśli tak to zamiast pytać o zgodę spółdzielnie, która w 99% zazwyczaj udzielają odmownych decyzji, po prostu zamontuj antenę na balkonie. Nie naruszasz w ten sposób konstrukcji budunku. Pamiętaj jedynie o solidnym zamocowaniu (wpływ wiatru itp.)
 6. Ekstra+ faktycznie działa mimo posiadania tylko Start+
 7. Miałem ten sam problem co Ty. Zmieniłem Inverto Black Premium na Inverto Black Ultra i jak ręką odjął.
 8. Witam Mam takie pytanie, czy konwerter Inverto Unicable + Twin https://hollex.pl/konwerter-unicable-twin-inverto-idlu-qudl42-unr2l-1pp-p-491.html można połaczyć poprzez wyjscie unicable z mediaboxem nc+ (tak, można), a zwykłe wyjscie połączyć do przełącznika diseqc (8/1) i puścić do kolejnego tunera. Czy będzie to działać? Z góry dzięki za odpowiedź.
×
×
 • Create New...