Jump to content

Kiluk

Users
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Kiluk

 • Rank
  Niedoświadczony
 1. Powinno być chyba możliwe zerwanie umowy bez konsekwencji skoro zmienia się strona umowy na którą nie wyrazisz zgodny....
 2. czy dobrze zrobiłem , czy trzeba było odmawiać? SuperBox Multiroom na 2 TV ( w sumie mam 3 TV) Pakiet Dzieci Pakiet filmbox Pakiet HBO Pakiet HD Pakiet filmy i seriale Pakiet eleven Pakiet C+ prestige Internet 120 MBit Umowa na 2 lata 99 zł/mies
 3. dzwoniła Pani z DUK i nie dała nic więcej niż opisane kilka postów wyżej. Nie przyjąłem warunków i od jutra zaczyna się miesięczne wypowiedzenie. Co mnie teraz czeka ? Czy już to przeszliście ? Czy będą dzwonić i jeszcze coś proponować, czy "oleją" 92 zł ode mnie ? Oczywiście nie chce zostać bez TV + net wiec muszę coś przyjąć tylko zastanawiam się czy jak nie zaproponują nic nowego i na dzień przed końcem sam zadzwonię że przyjmuję ich ofertę to czy ona będzie taka sama jak ta z dnia dzisiejszego (oferowana przez telefon). Żeby się nie okazało że za miesiąc będę miał połowę z tego co dziś i to za większą kwotę.
 4. Eleveny na 0,5 roku za free a kolejne pół roku za 9 zł/m-c ( w sumie na rok) Czy tu mnie złapią ? Zakładam, że pakiety będą do tego samego dnia (końca maja 2020) razem z eleven. Czy jeśli się okaże że eleven lub inny pakiet będzie miał inny okres obowiązywania mogę to reklamować? Pytam bo dowiem się o okresie dopiero z eBOK`a Poza tym co macie na myśli mówiąc "walcz". Czy "walcz" to nie przyjmuj oferty Pani dzwoniącej (i czekanie na kolejny kontakt ze strony MM) czy raczej przekazanie swoich warunków podczas rumowy telefonicznej. Próbowałem cos powiedzieć ale na wszystko było "nie da się" a i tak ma Pan super ofertę (i takie tam.....).
 5. Witajcie. Złożyłem rezygnacje z usług multimedia. (TV kablowa + internet 120MBit) dzwoniła babeczka z infolinii z propozycją utrzymania tego co mam dziś w tej samej cenie tj. 92 zł za SuperBox Multiroom na 2 TV ( w sumie mam 3 TV) Pakiet Dzieci Pakiet filmbox Pakiet HBO Pakiet HD Pakiet filmy i seriale Internet 120 MBit Umowa na 1 rok Dodaje mi jeszcze pakiet Eleven sport za 0 zł na pół roku, potem 9 zł /miesiąc przez 2 pół roku Czy mam jeszcze "podtrzymywać" rezygnacje celem lepszej oferty cy odpuścić i brać ofertę? Co udało się Wam uzyskać przez rezygnacje z umowy ?
×
×
 • Create New...