Jump to content

EvilRogue

Users
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About EvilRogue

 • Rank
  Niedoświadczony
 1. Dzięki za odpowiedz, nie miałem wyjścia i zaryzykowałem, zwróciłem konwerter i zamówiłem od innego dostawcy, teraz wszystko działa, jednak nie był zaprogramowany. ALE mam jedno pytanie, czy to normalne, tak jak wspominałem mam dwa Evoboxy w różnych abonamentach na jednym konwerterze, jeden jest bliżej konwertera, drugi dalej, taka sytuacja, że jak odłącze kabel antenowy od dalszego to po powrotnym podłączeniu pomimo dobrego sygnału i możliwości znalezienia kanałów przez dekoder pokazuje czarny obraz i błąd ( jakby sygnału nie było ) - ustawienie na Evobox 1 w konfiguracji nic nie daje. Dopiero odłączenie od prądu tego blizszego dekodera, pojawia sie obraz w tym dalszym Oczywiście jak ten pierwszy znowu podłącze to działają oba. To normalne ?
 2. Cześć, Mam dwa abonamenty polsatu i problem z podłączeniem konwertera Inverto Unicable II, mianowicie wg instrukcji z infolinii CP ustawiłem jeden Evobox PVR na tryb konwertera 'Konwerter-DCSS-CP ( Evobox 1), a drugi Evobox PVR na 'Konwerter-DCSS-CP (Evobox 2)'. Nie ma sygnału, ani na jednym ani na drugim, czasem wskoczy, ale zaraz znika, a jak już jest to kanałów nie ma za dużo. Jak zmienie tryb konwertera na SRC i ustawie dekoder 1 1210Mhz do dekoder 2 1420Mhz i na drugim analogicznie dekoder 3 i 4 to wszystko działa, ale multiroom nie ma kanałów. Było podejrzenie, że moze splitter jest uszkodzony, ale podlaczylem bezposrednio kabel od pierwszego Evoboxa PVR do konwertera, bez żadnych splitterów i na 'Konwerter-DCSS-CP ( Evobox 1)' zachowuje sie tak samo jak wcześniej. Czy coś źle robie ? I jak to jest z tym programowaniem konwertera Unicable II, sprzedawca zapewnił mnie, że nie ma czegoś takiego jak programowanie pod konkretny dekoder, tylko go sie podłącza i programuje się dekoder. Czy to prawda?
 3. Panowie, Zamieniłem konwewrter Unicable I na Unicable II, aby móc podłączyć dwa Evobox PVR. Konwerter zaprogramowany pod CP. Wyglada to tak, ze z konwertera idzie kabel do splittera 6way i z niego leci na Evobox i trzy multiroomy ( docelowo bedzie szedł jeszcze jeden na drugi Evobox PVR ). Evobox ustawiony na pasmo ''Evobox 1'' i nie wszystkie kanaly odbiera, a jak przelacze go na ''Evobox 2'' to nic nie odbiera ( jeszcze nie mam fizycznie drugiego PVR ). Czemu nie dziala dekoder na pasmach Evobox 2 i czemu nie wszystkie kanały sa dostepne na Evobox 1? edit1 dodam, że multiroomy chodzią bez problemów, a teraz nawet nie chodzi na Evobox1
 4. Cześć, Czy da się na jednej antenie przy pomocy konwertera Unicable i splitterów podłączyć dwa abonamenty CP i w tym dwie nagrywarki ? Najważniejsze, czy to będzie działało bezproblemowo.
×
×
 • Create New...