Jump to content

EvilRogue

Users
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About EvilRogue

 • Rank
  Niedoświadczony
 1. Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź.
 2. Dzisiaj dzowniłem do CP i dosłownie ciągnąłem za język z tym rozwiązaniem, nie jestem przekonany, bo osoba z infolinii niejako potwierdziła to co Ty napisałeś z zastosowaniem tego konwertera, ale ostatecznie odesłała do salonu CP abym jeszcze tam potwierdził. Generalnie rozchodzi się o to, że jak wezmę abonament na 29miesięcy i ten konwerter nie zrobi roboty to jestem w czarnym tyłku z jednym evoboxem, dlatego szukam potwierdzenia typu: Tak to będzie działało, proszę kupować. Ale skoro napisałeś, że będzie to się na to zdecyduje. Dziękuję. Jeszcze jedno, znalazłem na necie dwa podobne konwertery typu Unicable II oznaczenia IDLU-24UL40-UNMOO-OPP oraz IDLU-32UL40-UNBOO-OPP, gdzie ten drugi jest sprzedawany w CP po 200pln, a ten pierwszy prawie połowe ceny mniej. Wiem, że kombinuje, ale czy ten pierwszy nie sprawdzi się?
 3. To może kolega @Specjalista Cyfrowy Polsat podpowie, ja jutro skontaktuje się z CP.
 4. konwerter Inverto Unicable + 2 legacy kupiony w salonie cyfry polsat i już jeden abonament ma Evobox PVR i drugi taki sam + multiroom. Zdaje się, że są to najnowsze nagrywarki. Coś na zasadzie jak na zdjęciu, tylko rozgałęźnik na cztery i podłączone dwa dekodery PVR
 5. Cześć, Czy da się na jednej antenie przy pomocy konwertera Unicable i splitterów podłączyć dwa abonamenty CP i w tym dwie nagrywarki ? Najważniejsze, czy to będzie działało bezproblemowo.
×
×
 • Create New...